Ziemia, klimat i Piknik Naukowy w podcastach

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2021 10:00
"Ziemia – klimatyczne miejsce w kosmosie" to najnowszy podcast Martyny Matwiejuk z kategorii Dialog z planetą. Znajdziecie tam wszystko, co chcielibyście wiedzieć o ziemskim klimacie i jego zmianach.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/ Luma creative
Piknik Naukowy Klimat i my
Czwórka i Piknik Naukowy. Bądźcie z nami dla klimatu! 

Z dr Aleksandrą Kardaś, fizyczką atmosfery Wydziału Fizyki UW i redaktorką serwisu naukaoklimacie.pl, rozmawiamy o tym, w jaki sposób działalność człowieka prowadzi do wzrostu temperatury na naszej planecie.

Będzie też podcast Kuby Jamrozka - ZARADEK - czym jest mięsień zaradności zawodowej? Powiemy również o tym, czy szukanie pracy może być przyjemnością? 

Zapraszamy na kolejną porcję czwórkowych podcastów na podcasty.polskieradio.pl lub w audycji "Podcasty w Czwórce" w każdą sobotę od 13.​

***

Na audycję z cyklu "Podcasty w Czwórce" w sobotę (08.05) o godzinie 13.05 zaprasza Piotr Firan. 

Zobacz więcej na temat: Czwórka klimat Piknik Naukowy

Czytaj także

Woda z lotu ptaka - co nam dają obserwacje wody prowadzone z góry?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 16:55
Czy używając drona, samolotu lub zdjęć satelitarnych możemy przewidzieć niepożądane zjawiska związane z wodą, takie jak powodzie czy susze? Sprawdzamy, jakich jeszcze danych o wodzie i tym, co pod wodą, mogą nam dostarczyć zdjęcia robione z góry.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka i Piknik Naukowy. Ostatni dzień naukowych eksperymentów online

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2021 10:50
Dziś ostatni dzień największej plenerowej imprezy naukowej w Europie. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik w wersji ONLINE jeszcze chwilę trwa. To ostatnia szansa, by odwiedzić wirtualne namioty! Hasło Pikniku brzmi "Klimat i my". 
rozwiń zwiń