Polskie Radio Dzieciom

Jak mieć dzieci, pracę i.. energię?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2020 23:35
Jak łączyć świadome macierzyństwo i ambitną karierę, tak by nie ucierpiała na tym żadna ze sfer życia?
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Powtarzanie "nie mam czasu dla siebie", a co gorsza, tkwienie w tym przekonaniu nie pomaga, tylko pogłębia frustrację. Potrzebna jest gruntowna zmiana postrzegania siebie, zadań, jakie mamy do wykonania i ról, w których chcemy się spełnić. 

Jak być dobrą mamą, pracować mądrze i żyć w zgodzie ze sobą? 

Posłuchaj
59:08 Dzieci_AAC 2020_11_04-21-00-14_SR_1_JAS_.mp3 04.11.2020 (Polskie Radio Dzieciom / Strefa rodzica) 

Gość Polskiego Radia Dzieciom: Sylwia Bujko, Holimama - Holistycznie dla Mam.

Audycję przygotowała i prowadziła Aleksandra Jasińska-Klimaszewska 

Data emisji: 04.11.2020

Godzina emisji: 21:00

Audycja "Strefa rodzica" od poniedziałku do piątku w godz. 21.00 - 23.00.

***

Polskie Radio Dzieciom - całodobowa stacja radiowa dla dzieci i ich rodziców. Co tydzień Polskie Radio Dzieciom nadaje ponad 130 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym bajki, audycje kulturalne, edukacyjne, podróżnicze i rozrywkowe.

Codziennie od 7.00 do 21.00 usłyszeć można audycje dla dzieci, wieczorem zaś audycje publicystyczne i muzyczne dla dorosłych z udziałem uznanych ekspertów i wybitnych twórców.

Więcej aktywności stacji można znaleźć w profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.

Polskie Radio Dzieciom dba o kulturę przekazu i sposób bycia. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom starają się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś interesującego i wartościowego dla najmłodszych.

Duży nacisk stawiany jest na realizowanie misji edukacyjnej i przestrzegania poprawności językowej. Poprzez audycje pełne dźwięków program ten wpływa na rozwój wyobraźni i buduje w dziecku kreatywność.

Audycje wspomagają proces edukacji dzieci, odnosząc się bezpośrednio, ale również pośrednio do programu nauczania, rozszerzając zakres zdobywanej wiedzy.

Stacja Polskie Radio Dzieciom to bezpieczna przestrzeń medialna, która nie nadaje reklam!


Zobacz także
Czytaj także

Trening koncentracji dla dzieci

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2020 23:35
Współczesna szkoła uczy wielu umiejętności, jednak nauce i rozwijaniu umiejętności koncentracji uwagi poświęca się bardzo mało czasu lub wcale. Jednak to właśnie umiejętność koncentracji okazuje się często kluczowa we współczesnym świecie przepełnionym bodźcami i nadmiarem informacji. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

 Dlaczego ciekawość jest istotna w wychowywaniu dzieci?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2020 08:00
Słuchaj i obserwuj dziecko przynajmniej tyle samo czasu ile do niego mówisz. Między potokiem słów a milczeniem jest spora przestrzeń - no właśnie - na co?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ciąża i poród w czasach koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2020 23:55
Przygotowanie do porodu to kwestia niezmiernie istotna dla przyszłych mam. Co jednak zrobić, gdy dostęp do zajęć w szkole rodzenia czy specjalistów jest utrudniony, czy wręcz niemożliwy? Jak będzie przebiegał poród w szpitalu, gdy zagrożenie koronawirusem wysuwa się na pierwszy plan? 
rozwiń zwiń