!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Audycja "Popołudnik" o tym jak nie zmarznąć zimą

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2022 18:50
Ciepło zimą znajdziemy w wielu miejscach - poczynając od dalekich podróży do ciepłych krajów, kończąc na czytaniu książki siedząc pod ciepłym kocem i popijając herbatę. Możemy ogrzewać się w saunach, termach, a w przypadku nagłego zmarznięcia zastosować ogrzewacze lub termostaty. Ale to nie wszystko.
Jak nie nie marznąć zimą?
Jak nie nie marznąć zimą?Foto: Shutterstock

W audycji "Popołudnik" w całodobowej stacji radiowej dla dzieci i rodziców, podpowiadamy również jak chronić się przed mrozem, jak najlepiej ubierać się na zimowe eskapady i co ze sobą wziąć, żeby nie zmarznąć. 

Posłuchaj
118:39 2022_02_08 15_00_39_RadioDzieciom_Popoludnik.mp3 Jak nie zmarznąć zimą?

 

Audycja: Popołudnik
Data emisji: 8.02.2022
Godzina: 15.00.

Dalej: 
Skąd bierze sie śnieg?
Polskie Radio Dzieciom: jak ryby spędzają zimę?

---> SŁUCHAJ TERAZ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

* * * 

"Popołudnik" to cykliczna audycja edukacyjna emitowana od poniedziałku do piątku od 15.00 do 17.00. w Polskim Radiu Dzieciom. 

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych.  

Polecamy także podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.

Zobacz także
Czytaj także

Skąd bierze sie śnieg?

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2021 12:15
Czy wiecie, że jeśli przyjrzeć się płatkom śniegu z bliska, to nie znajdziemy dwóch identycznych śnieżynek? Są rejony świata, w których śnieg jest mnóstwo, w innych zaś śnieg potrafi być.. czerwony. Posłuchajcie zadziwiających opowieści o tym, skąd się bierze śnieg i do czego można go użyć!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nela Mała Reporterka w Polskim Radiu Dzieciom. "Ferie z Gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2022 21:12
Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska, Olek Klembalski, Natalia Sisik, Kuba Szmajkowski, Katarzyna Łaska, Karolina Olszewska, Natan Grzybowski, Tomasz Gregorczyk i Lena Pachuc to osoby, które można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom w ramach akcji "Ferie z Gwiazdami". Wywiady dostępne są także na Facebooku stacji i stronie internetowej. Zabawę zaczęliśmy z Nelą Małą Reporterką. Zapraszamy do słuchania audycji i oglądania wywiadów video.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trwają "Ferie z Gwiazdami w PR Dzieciom". Zaprasza Kuba Szmajkowski

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2022 09:50
Na czas ferii zimowych dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego Polskie Radio Dzieciom przygotowało akcję "Ferie z Gwiazdami". To cykl 10 spotkań z ulubieńcami najmłodszych słuchaczy PR Dzieciom podczas których opowiadają o swoich pomysłach na ten czas, o swoich życiowych inspiracjach, prezentują ulubione książki i przybliżają swoją twórczość . Za nami spotkania w towarzystwie m.in. Neli Małej Reporterki, Idy Nowakowskiej czy Natalii Sisik. Dziś gościem akcji jest uczestnik polskich preselekcji do Eurowizji 2022 Kuba Szmajkowski. Zapraszamy!
rozwiń zwiń