Polskie Radio Dzieciom

Zobacz wywiady z Natalią Sisik. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 09:59
Zapraszamy na spotkania z młodymi artystami, ulubieńcami najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia. Magda Bereda, Michał Kaczmarek, Ala i Ola Tracz, to tylko 4 z 10 artystów, którzy umilają czas dzieciom opowiadając ulubione bajki. Dziś do wspólnej zabawy zaprasza Natalia Sisik.
Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom w towarzystwie Natalii Sisik. 12 stycznia 2021.
"Ferie z gwiazdami z Polskim Radiem Dzieciom" w towarzystwie Natalii Sisik. 12 stycznia 2021.Foto: PR

Na portalu Polskiego Radia, w mediach społecznościowych i w audycjach całodobowego Polskiego Radia Dzieciom, od 4 do 15 stycznia, gwiazdy opowiadają o tym, jak spędzają czas wolny i naprowadzają na trop swojej ulubionej bajki.

Zobacz wywiad z Natalią Sisik.

Z każdym z artystów bawimy się w "Jaka to bajka?". Artyści opowiadają o swojej ulubionej bajce, stosując różnego rodzaju słowne "tricki". Zadaniem słuchaczy jest odgadnięcie jej tytułu.


Zobacz zabawę w "szybkie strzały".

Zapraszamy do śledzenia strony polskieradiodzieciom.pl oraz mediów społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom, na których prezentujemy filmiki ze spotkań z gwiazdami.

Jaką bajkę opowiedziała Natalia Sisik?

Podpowiedzi do bajek opowiadanych przez gwiazdy można usłyszeć codziennie w audycji "Popołudnik" w Polskim Radiu Dzieciom między godziną 15.00 a 16.00.

Słuchajcie PRD od samego rana i bawcie się razem z nami!

Wśród zaproszonych gwiazd zobaczyć można m.in. Alę Tracz, Natalię Sisik, Magdę Beredę, 4Dreams, Anikę Dąbrowską i Siostry Szlachta.

-->> Każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

jo

 

Zobacz także
Czytaj także

Majsterkowanie i inne aktywności z dzieckiem

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2020 17:55
Majsterkowanie jako forma kreatywnego spędzenia czasu i sposób na naukę powraca do łask. Rozwija nie tylko motorykę małą dziecka, ale także jego kompetencje i umiejętności psychofizyczne. Dużo dobrego kryje się pod tym hasłem. Co zatem można zmajsterkować, jak to zrobić i gdzie? O tym w bieżącym wydaniu audycji „Strefa rodzica”, którą poprowadził Mikołaj Foks.  
rozwiń zwiń
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: 102 propozycje ciekawych audycji dla ucznia

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2020 07:55
Kiedy szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom ma mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców na każdy dzień. To całodobowe radio nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Eksperymenty, rytmika, lekcje języków obcych, bajki, to tylko część tematów, które usłyszeć można każdego dnia, włączając cyfrowe Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Zimowe rozmowy z gwiazdami". Ala i Ola Tracz. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 23:00
Tej zimy zaprosiliśmy naszych młodych słuchaczy na spotkania z gwiazdami, ulubieńcami dzieci. Na stronie internetowej Polskiego Radia Dzieciom oglądać można wywiady z artystami tj.  Ala i Ola Tracz, Michał Kaczmarek, Magda Bereda, AniKa Dąbrowska, Carla Fernandes, 4 Dreamers, Natalia Sisik, Czarek Czaruje, Siostry Szlachta i Kinga Sawczuk. Cykl 10 spotkań rozpoczynamy w towarzystwie wokalistek Ali i Oli Tracz. Jak siostry przygotowują się do swoich występów na scenie? Jakie są ich pozamuzyczne pasje i jakie są ich największe osiągnięcia? 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zobacz wywiady z Magdą Beredą. WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2021 08:00
Wywiady, bajki opowiadane dzieciom i szybkie pytania i odpowiedzi to aktywności jakie Polskie Radio Dzieciom zaplanowało dla najmłodszych słuchaczy na czas ferii zimowych. Jak gwiazdy spędzają ten wyjątkowy czas? Każdego dnia na antenie tej cyfrowej stacji oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych królowała inna gwiazda. Zaprasza Magda Bereda.
rozwiń zwiń