X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Redakcja Polska

"Polskigamedev.pl". Magazyn o stanie polskiej branży gier komputerowych

21.02.2021 14:30
Papierowe wydanie serwisu poświęconego polskiej branży gier komputerowych pokazuje ogromny potencjał drzemiący w studiach ulokowanych w Polsce.
Audio
  • Mateusz Witczak z Polskigamedev.pl o papierowej publikacji serwisu w formie magazynu
Magazyn Polskigamedev.pl
Magazyn Polskigamedev.plPolskigamedev.pl

Serwis Polskigamedev.pl Fundacji Indie Games Polska śledzi stan polskiej branży gier komputerowych. zapewnia między innymi informacje o aktualnych projektach i sytuacji w poszczególnych studiach.

Wydane na przełomie minionego i obecnego roku papierowe wydanie serwisu, czyli opasły magazyn, to owoc pracy publicystów i projektantów pracujących w rodzimych mediach, a także studiach gier komputerowych.

Publikacja poświęcona kondycji polskiej branży zarysowuje szeroki profil działalności polskich developerów, historię branży, stojące przed nią wyzwania, a także perspektywy na przyszłość. Publikacja dostępna jest ponadto w formacie cyfrowym za pośrednictwem serwisu.

Z Mateuszem Witczakiem, redaktorem naczelnym serwisu  i wydawcą magazynu, rozmawiał Przemysław Pawełek.

Zobacz więcej na temat: gry gospodarka polska

Milion złotych trafi z programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych" do 29 beneficjentów

20.02.2021 08:00
W ramach programu dotacyjnego "Ojczysty - dodaj do ulubionych" do 29 beneficjentów z całej Polski trafi w sumie milion złotych na popularyzację polszczyzny - poinformowało Narodowe Centrum Kultury.

40-lecie Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Pierwsza taka organizacja w krajach bloku komunistycznego

20.02.2021 09:00
40 lat temu, 17 lutego 1981 roku, po blisko miesięcznym strajku na uczelniach, komunistyczne władze zgodziły się na zarejestrowanie NZS - Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Była to pierwsza taka organizacja w krajach bloku komunistycznego.

Poszukiwanie wspomnień i pamiątek po Cichociemnych w brytyjskim Essex

20.02.2021 12:23
Na Wyspach trwa akcja ocalania pamięci o Cichociemnych - żołnierzach elitarnej jednostki szkolonej w środkowej Anglii. Organizacja historyczna English Heritage apeluje, by zgłaszali się do niej ludzie, którzy mają pamiątki lub wspomnienia o Polakach, przygotowujących się do misji w ośrodku treningowym Audley House w hrabstwie Essex. Pierwsi ludzie już się zgłosili.