X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Muzyka

Marika: ten festiwal pomoże mi rzucić papierosy

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2012 09:00
Królowa polskiego dancehallu opowiedziała w Czwórce o festiwalu "Live and Act” i o tym jak w swoim życiu łączy ekologię z ideą życia blisko natury.
Audio

- Staram się żyć niemiejskim życiem w mieście, sensownie jadać i właściwie rozgrywać sytuacje życiowe, a nie jest to łatwe w moim zawodzie - mówiła w Czwórce Marika. -Tu się show liczy bardziej niż to, co masz do powiedzenia, więc czasami ciężko złapać balans - opowiadała.

Artystka będzie jedną z gwiazd pierwszej edycji festiwalu "Żyj i działaj", którego nadrzędną ideą jest kształtowanie pozytywnych postaw życiowych. W imprezie, która odbędzie się w dniach 20-21 lipca w Centrum Fundacji Art of Living (jednej z największych organizacji charytatywnych na świecie), w Tarasce koło Piotrkowa Trybunalskiego, udział weźmie ponad tysiąc młodych osób ze wszystkich zakątków świata.

- Ja wybieram się na festiwal "Live and Act", żeby przestać jarać szlugi, chodzi o spokój wewnętrzny, żeby inaczej koić swoje nerwy przed koncertami - opowiedziała Marika. Artystka zamierza wziąć udział w warsztatach, w czasie których chce się nauczyć kontrolować emocje za pomocą oddechu. - W momencie kiedy się stresujesz, twój oddech podąża za tym co czujesz. Ten kierunek można zmienić i oddechem przywrócić sobie równowagę i opanować stres - mówił gość Justyny Dżbik.

Więcej na ten temat dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Zachęcamy również do wysłuchania rozmowy z rzeczniczką prasową festiwalu "Live and Act" - Karoliną Kopacz.  

(bch)

Czytaj także

Biznes na wakacje, a może i na Euro?

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2012 10:00
Niestety, żeby pohandlować w trakcie mistrzostw (oczywiście legalnie) jest już nieco za późno, bo formalności związane z założeniem działalności zajmują trochę czasu. Jednak na wakacyjny biznes jeszcze nie jest za późno.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W pierwszej pracy nie licz na kokosy

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2012 10:00
Jak pokazują badania, większość młodych ludzi swoją pierwszą pracę wykonuje bez podpisywania jakiejkolwiek umowy. Co ciekawe takie rozwiązanie często jest dla nich bardziej opłacalne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacje w Polsce? O tym powinieneś wiedzieć

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2012 11:53
Do urlopu też trzeba się przygotować. Kleszcze, grypa, zapalenie wątroby... O czym należy pamiętać, by wakacje rzeczywiście były czasem relaksu, a nie pasmem nieszczęść?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alarm Śniadaniowy

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2012 12:00
Do zdobycia tostery DeLonghi. Bawcie się z nami!!!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bohater filmu "Nietykalni": trochę podkoloryzowali tę opowieść

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 10:00
Abdel Sellou, to człowiek, którego życie stało się kanwą scenariusza hitowej komedii. Jak naprawdę wyglądała historia jego przyjaźni ze sparaliżowanym milionerem?
rozwiń zwiń