X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Milinkiewicz: to wielkie uderzenie w niepodległość Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 14:21
Umowa Rosji z Białorusią o budowie elektrowni bardzo mnie niepokoi - mówił reporterowi Polskiego Radia Aleksander Milinkiewicz, lider ruchu "O wolność". Ocenia, że Rosja będzie przejmować gospodarkę Białorusi - kawałek po kawałku.
Audio

Więcej informacji na temat Białorusi: Raport Białoruś

Aleksander Milinkiewicz komentował wtorkowe porozumienie między Mińskiem a Moskwą w sprawie budowy na Białorusi elektrowni jądrowej. Milinkiewicz w wywiadzie dla Polskiego Radia powiedział, że jest kilka wątpliwości w sprawie budowy przez Rosjan białoruskiej elektrowni atomowej.

- Bierzemy bardzo duży kredyt. Po drugie wykorzystujemy technologie eksperymentalne, na pewno gorsze niż zachodnie. I po trzecie do końca nie jestem pewien, czy Białorusi jest tak potrzebna elektrownia atomowa. O ile wiem pracujące elektrownie tradycyjne nie są do końca wykorzystane - mówi lider ruchu "O Wolność".

Zdaniem Milinkiewicza białoruskie władze po wyborach prezydenckich realizują politykę samoizolacji. Zwrócił uwagę, że dla prezydenta Aleksandra Łukaszenki obecnie pozostaje jedynie współpraca z Moskwą, bo Zachód, jesli pomaga, to stawia warunki demokratyzacji.

- Rosja nie będzie takich warunków stawiała. Jednak w zamian za pomoc gospodarczą, będzie chciała przejmować część po części białoruską gospodarkę. I to jest niszczenie niepodległości ekonomicznej za którą na pewno stoi likwidacja niepodległości politycznej - stwierdził opozycyjny polityk. Milinkiewicz podkreśla, ze taki rozwój wydarzeń bardzo go niepokoi.

IAR/agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Paweł Kowal: to już ostatnia faza dyktatury Łukaszenki

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2011 00:30
Dialog i polityczne targi z Aleksandrem Łukaszenką są potrzebne, ale za konkretne korzyści dla opozycji – uważa Paweł Kowal. Europoseł był gościem portalu polskieradio.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przeciw elektrowni atomowej: projekt w pośpiechu, jak w Czarnobylu

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2011 11:38
Białoruska Kampania Antyjądrowa w liście otwartym pisze, że należy wyciągnąć lekcję z wydarzenia w Japonii i przyznać, że nie ma bezpiecznych elektrowni atomowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elektrownia atomowa na Białorusi: Rosja pożyczy 6 mld dolarów

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2011 09:00
Porozumienie o budowie elektrowni na Białorusi podpisano podczas wizyty Władimira Putina w Mińsku. Ten ostatni mówi, że białoruska elektrownia będzie o wiele bezpieczniejsza niż japońskie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagranie Alesia Michalewicza na stronie ruchu " O wolność"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2011 12:21
Białoruski opozycjonista Aleś Michalewicz, który potajemnie opuścił kraj, dał znać o sobie.
rozwiń zwiń