X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Aleksander Milinkiewicz

"Utrata niepodległości Białorusi zagrożeniem dla Polski"

– Moskwa odczuwa, że Białoruś nie jest tak bliska, jakby się chciało. Akceptuje niepodległość formalną, ale chciałaby, by orbita była całkiem rosyjska – mówił w audycji Świat w Powiększeniu Aleksander Milinkiewicz, kandydat sił opozycyjnych w wyborach prezydenckich na Białorusi w 2006 roku. Gościem Polskiego Radia 24 był także Jarosław Guzy, komentator międzynarodowy.
Zobacz więcej na temat:  Białoruś Rosja Aleksander Łukaszenka Aleksander Milinkiewicz Unia Europejska Jarosław Guzy Ukraina

Aleksander Milinkiewicz odchodzi z wielkiej polityki

Nowym liderem białoruskiego opozycyjnego ruchu O Wolność został 38-letni Jury Hubarewicz, który w niedzielnych wyborach zdobył 59 ze 115 głosów delegatów na konferencję ugrupowania w Mińsku. Dotychczasowy lider ruchu Aleksander Milinkiewicz nie kandydował. Ma zamiar od tej pory zajmować się politykę edukacyjną, m.in. lobbować na rzecz stworzenia białoruskiego uniwersytetu.
Zobacz więcej na temat:  Aleksander Milinkiewicz Białoruś edukacja Raport Białoruś

Poniedziałek, 7 stycznia 2013 r.

MICHAŁ CHOMYSZYN godz.15.00 Karol Świtajski Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM, i młodzi aktorzy - Miłka Rozwadowska i Kuba Cendrowski - o musicalu z udziałem dzieci "Trudne pytania- świat należy do ciapków" godz. 17:00 Michał Maryniak - Czy rok 2013 będzie bezpieczny godz.19.00 Aleksander Milinkiewicz- lider Ruchu Społecznego "O Wolność" - o prawosławnych świętach Bożego Narodzenia.
Zobacz więcej na temat:  Aleksander Milinkiewicz dzieci Kuba