Rozpoznaj swój głos w nagraniu z Pikniku Naukowego!

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2015 15:43
W sobotę i niedzielę na antenie Programu 2 PR pojawią się nagrania hasła "Dwójka - jesteś na miejscu" w wykonaniu uczestników Pikniku Naukowego. Kto rozpozna swój głos, dostanie upominek.
Uczestnicy zabawy, którzy nagrali hasło Dwójka - jesteś na miejscu, wykazali się dużym poczuciem humoru i profesjonalizmem. Na zdj.: słuchacze Dwójki na Pikniku Naukowym
Uczestnicy zabawy, którzy nagrali hasło "Dwójka - jesteś na miejscu", wykazali się dużym poczuciem humoru i profesjonalizmem. Na zdj.: słuchacze Dwójki na Pikniku NaukowymFoto: Jan Billert

Na Pikniku Naukowym Dwójka zaprosiła publiczność do wspólnej zabawy. Każdy chętny mógł nagrać sygnał identyfikujący naszą antenę: "Dwójka – jesteś na miejscu", dodając swoje imię i nazwisko.

Akcja ta cieszyła się wielką popularnością – ustawiła się kolejka chętnych do tej aktorskiej próby głosu. Nagrania zostały poprzedzone konkursem rozpoznawania głosów gwiazd, które na antenie można usłyszeć co najmniej kilka razy każdego dnia.

W najbliższą sobotę i niedzielę (16-17.05) Dwójka zaprasza na dalszy ciąg zabawy – premierowe odtworzenie nagranych podczas Pikniku sygnałów i zadanie dla autorów: odnalezienie sygnału z własnym głosem i przysłanie informacji, o której godzinie głos zabrzmiał.

Na informacje od Państwa redakcja Dwójki czeka pod adresem dwojka@polskieradio.pl

Na autorów sygnałów czekają upominki.

Zabawa trwa przez całą sobotę i niedzielę.

bch/jp

Czytaj także

Piknik Naukowy: historia świata zapisana w świetle

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 09:00
14 mld lat temu z bardzo gęstej i gorącej osobliwości wybuchł Wszechświat, czyli przestrzeń, czas, materia, energia i światło. O wydarzeniu tym dyskutowaliśmy w "Klubie Ludzi Ciekawych Wszystkiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Metoda sous-vide. Gotowanie dla cierpliwych

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 12:00
Jajko idealne wymaga gotowania w próżniowym woreczku przez 45 minut w temperaturze 63,2 stopnia. O francuskiej metodzie obróbki produktów rozmawialiśmy na Pikniku Naukowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie każdy flancowany warszawiak to "słoik"

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2015 14:00
- Stanisław Grzesiuk był przyjezdnym warszawiakiem. Niby "słoik", a jest przecież jednym z symboli tego miasta - mówił na Pikniku Naukowym stołeczny bard Heniek Małolepszy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik Naukowy w Dwójkowej pigułce

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2015 10:00
Od łososia sous-vide, przez warszawskie podwórka, po historię światła. Na piknikowym stoisku Dwójki nie można się było nudzić.
rozwiń zwiń