X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Studio form dokumentalnych: Przebaczamy i prosimy o przebaczenie

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2007 22:15
O historii Oredzia mówia: ksiądz biskup Ignacy Jeż, dr Jan Żaryn i o.Wojciech Prus; w audycji wykorzystano rowniez nagrania archiwalne PR poświęcone Orędziu oraz fragmenty przemowień sejmowych.Audycja Karoliny Wigury.
Audio

"Orędzie biskupow polskich do ich niemieckich braci w Chrystusowym urzedzie pasterskim" z 18 listopada 1965 roku zawierało słynne słowa "udzielamy przebaczenia i prosimy o przebaczenie". Jak powstał list? Jaka byla reakcja władz komunistycznych? Jaka filozofia kryje sie w jego tekście?

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Pamiętajmy o tych, co odeszli"

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2009 20:39
Józef Glemp: Żyjemy dorobkiem tych, którzy walczyli o wolność, którzy tworzyli genialne dzieła, którzy ukazywali nam hart ducha i męstwa, ofiarność i wielką miłość heroiczną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jeśli chcesz krzewić pokój, strzeż dzieła stworzenia"

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2010 10:08
Ojciec Jan Szewek podkreśla także wagę stwierdzenia papieża, że wszystkie kryzysy: gospodarcze, ekonomiczne czy społeczne są spowodowane kryzysem moralnym - kryzysem wartości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Nowy prezydent niczym nas nie zaskoczył"

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2010 13:50
Politolog Bartłomiej Biskup ocenia, że orędzie prezydenckie Bronisława Komorowskiego było bardzo ogólne i nie zawierało konkretnych deklaracji.
rozwiń zwiń