Polskie Radio
Section05
Air Show Radom

TYLKO U NAS Błaszczak dla Polskiego Radia: koalicja PO-PSL likwidowała jednostki wojskowe, realizowała politykę resetu

- Od kiedy Prawo i Sprawiedliwość przejęło rządy, Wojsko Polskie dynamicznie się rozwija. Do 2015 roku likwidowano jednostki wojskowe - tak robiła koalicja PO-PSL. Szczególnie zły był rok 2011 - ponad 600 jednostek organizacyjnych wojska zostało zlikwidowanych - mówi w rozmowie z naszym reporterem Pawłem Kurkiem minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Air Show Radom 2023 Mariusz Błaszczak Wojsko Polskie wojsko

Podsumowanie AIR SHOW Radom 2023. Transmisja wideo z drugiego dnia pokazów [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia zaprezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów. Za nami liczne wywiady, relacje i prezentacje sobotnich pokazów. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty W POLSKIM RADIU

AIR SHOW Radom 2023. Zapierające dech akrobacje i lotnicza pasja [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie znalazły się w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia prezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty Trójka

AIR SHOW Radom 2023. Transmisja z drugiego dnia pokazów w Polskim Radiu [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia można zobaczyć na stronach internetowych Polskiego Radia i w mediach społecznościowych Polskiego Radia - jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty Czwórka

Air Show Radom 2023. Radiowa Jedynka relacjonowała pokazy lotnicze [ZOBACZ]

Za nami Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show Radom. Po raz siedemnasty w ramach imprezy w przestrzeni powietrznej prezentowali się wirtuozi sztuki lotniczej, którym na lądzie towarzyszyły specjalne wystawy i stoiska. Na miejscu wydarzenia nie zabrakło radiowej Jedynki. Nasi reporterzy przyglądają się temu, co działo się na niebie i ziemi.
Zobacz więcej na temat:  pokaz Radom lotnictwo samoloty Air Show Radom 2023

Air Show Radom 2023 w Polskim Radiu. Jak wyglądały pokazy? [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie mogliśmy zobaczyć podczas drugiego dnia Air Show Radom 2023. Transmisję z wydarzenia zaprezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów. Zapraszamy do obejrzenia załączonego wideo.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty

Air Show Radom 2023. Spotkania z pilotami i miłośnikami lotnictwa [POSŁUCHAJ]

Gościem Piotra Firana był m.in. Krzysztof "Szopa" Szopiński z ORLEN Grupy Akrobacyjnej Żelazny, który opowiadał jak zostać pilotem tej wyjątkowej jednostki. Przed Trójkowy mikrofon zaprosiliśmy także doświadczonych miłośników lotnictwa jak i oczarowanych debiutantów, którzy na podobnej imprezie byli w tym roku pierwszy raz w  życiu. Jakie były ich wrażenia z Air Show Radom 2023?
Zobacz więcej na temat:  Piotr Firan Air Show Radom 2023 Kuba Witkowski Trójka

AIR SHOW Radom 2023 - nie tylko akrobacje, ale też potężna dawka historii

Za nami Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show Radom 2023. Podczas wydarzenia nie brakowało podniebnych akrobacji i ewolucji wykonywanych przez najlepszych z najlepszych. Wydarzenie było także okazją do zdobycia wiedzy o najnowocześniejszym, ale też historycznym sprzęcie wojskowym. Transmisję z wydarzenia prezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka lotnictwo samoloty Radom Air Show Radom 2023 Oliwia Krettek Hanna Dołęgowska

AIR SHOW Radom 2023. Lotnicze święto - podsumowanie pierwszego dnia [WIDEO]

Po pięcioletniej przerwie wróciły Międzynarodowe Pokazy AIR SHOW w Radomiu. W wydarzeniu biorą udział najlepsi piloci z całego świata, czemu towarzyszą niecodzienne pokazy i wystawy. W pierwszym dniu pokazów w Polskim Radiu nie zabrakło transmisji z audycji specjalnych oraz z relacji wideo z mediów społecznościowych i stron internetowych. Polskie Radio jest jedynym producentem treści wideo z wydarzenia. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz

AIR SHOW Radom 2023. Transmisja z drugiego dnia pokazów w Polskim Radiu [OGLĄDAJ]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia prezentujemy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty Czwórka

AIR SHOW Radom 2023. Transmisja z drugiego dnia pokazów w Polskim Radiu

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia prezentujemy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty

TYLKO U NAS Air Show Radom 2023: pierwszy dzień pokazów [ZOBACZ WIDEO]

Po pięcioletniej przerwie powróciły Międzynarodowe Pokazy Air Show w Radomiu. W pierwszym dniu pokazów zaprezentowali się najlepsi piloci z całego świata, czemu towarzyszyły prezentacje i wystawy statyczne. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z pierwszego dnia imprezy. Polskiego Radio było jedynym producentem treści wideo z tego wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz

Air Show Radom 2023: atrakcje w przestworzach i pokazy lotnicze od kuchni

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW Radom 2023 to gratka nie tylko dla miłośników lotnictwa. Nad lotniskiem przez dwa dni (26-27 sierpnia) prezentują się maszyny wojskowe z całego świata i najlepsi piloci wojskowi oraz akrobacyjni. W audycji specjalnej sprawdziliśmy natomiast, jak steruje się myśliwcem oraz na czym polega praca narratora pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Air Show Radom 2023 lotnictwo Radom pokaz Aleksandra Jasińska

AIR SHOW Radom 2023: "mamy tu drugie miasto". Tłumy na pokazach lotniczych

Mimo wysokich temperatur tłumy zebrały się na lotnisku w Radomiu, by podziwiać występy w ramach pokazów lotniczych AIR SHOW. Według szacunków organizatorów, powietrznym akrobacjom przygląda się kilkadziesiąt tysięcy osób. - Mamy tu praktycznie drugie miasto na terenie lotniska - przyznaje Robert Filipczuk, zastępca rzecznika pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Aleksandra Jasińska Air Show Radom 2023 lotnictwo