Polskie Radio
Section05
pokaz

Podsumowanie AIR SHOW Radom 2023. Transmisja wideo z drugiego dnia pokazów [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia zaprezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów. Za nami liczne wywiady, relacje i prezentacje sobotnich pokazów. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty W POLSKIM RADIU

AIR SHOW Radom 2023. Zapierające dech akrobacje i lotnicza pasja [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie znalazły się w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia prezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty Trójka

AIR SHOW Radom 2023. Transmisja z drugiego dnia pokazów w Polskim Radiu [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia można zobaczyć na stronach internetowych Polskiego Radia i w mediach społecznościowych Polskiego Radia - jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty Czwórka

Air Show Radom 2023. Radiowa Jedynka relacjonowała pokazy lotnicze [ZOBACZ]

Za nami Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show Radom. Po raz siedemnasty w ramach imprezy w przestrzeni powietrznej prezentowali się wirtuozi sztuki lotniczej, którym na lądzie towarzyszyły specjalne wystawy i stoiska. Na miejscu wydarzenia nie zabrakło radiowej Jedynki. Nasi reporterzy przyglądają się temu, co działo się na niebie i ziemi.
Zobacz więcej na temat:  pokaz Radom lotnictwo samoloty Air Show Radom Air Show Radom 2023

Air Show Radom 2023 w Polskim Radiu. Jak wyglądały pokazy? [ZOBACZ WIDEO]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie mogliśmy zobaczyć podczas drugiego dnia Air Show Radom 2023. Transmisję z wydarzenia zaprezentowaliśmy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów. Zapraszamy do obejrzenia załączonego wideo.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty

AIR SHOW Radom 2023. Lotnicze święto - podsumowanie pierwszego dnia [WIDEO]

Po pięcioletniej przerwie wróciły Międzynarodowe Pokazy AIR SHOW w Radomiu. W wydarzeniu biorą udział najlepsi piloci z całego świata, czemu towarzyszą niecodzienne pokazy i wystawy. W pierwszym dniu pokazów w Polskim Radiu nie zabrakło transmisji z audycji specjalnych oraz z relacji wideo z mediów społecznościowych i stron internetowych. Polskie Radio jest jedynym producentem treści wideo z wydarzenia. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz

AIR SHOW Radom 2023. Transmisja z drugiego dnia pokazów w Polskim Radiu [OGLĄDAJ]

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia prezentujemy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty Czwórka

AIR SHOW Radom 2023. Transmisja z drugiego dnia pokazów w Polskim Radiu

Parada formacji lotniczych, pokazy w przestworzach i wyścigi samochodów z samolotami - to tylko część atrakcji, jakie przewidziano w programie drugiego dnia AIR SHOW Radom 2023. Transmisję z wydarzenia prezentujemy na żywo na stronach internetowych i w mediach społecznościowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz samoloty

TYLKO U NAS Air Show Radom 2023: pierwszy dzień pokazów [ZOBACZ WIDEO]

Po pięcioletniej przerwie powróciły Międzynarodowe Pokazy Air Show w Radomiu. W pierwszym dniu pokazów zaprezentowali się najlepsi piloci z całego świata, czemu towarzyszyły prezentacje i wystawy statyczne. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z pierwszego dnia imprezy. Polskiego Radio było jedynym producentem treści wideo z tego wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz

Air Show Radom 2023: atrakcje w przestworzach i pokazy lotnicze od kuchni

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW Radom 2023 to gratka nie tylko dla miłośników lotnictwa. Nad lotniskiem przez dwa dni (26-27 sierpnia) prezentują się maszyny wojskowe z całego świata i najlepsi piloci wojskowi oraz akrobacyjni. W audycji specjalnej sprawdziliśmy natomiast, jak steruje się myśliwcem oraz na czym polega praca narratora pokazów.
Zobacz więcej na temat:  Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo Radom pokaz Aleksandra Jasińska

AIR SHOW Radom 2023: pierwszy dzień pokazów na żywo tylko w Polskim Radiu [OGLĄDAJ]

Po pięcioletniej przerwie - znów cieszą oko Międzynarodowe Pokazy Air Show w Radomiu - z najlepszymi pilotami z całego świata, czemu towarzyszą niecodzienne pokazy i wystawy. Zapraszamy do śledzenia transmisji z audycji specjalnych oraz z relacji wideo z mediów społecznościowych i stron internetowych Polskiego Radia, jedynego producenta treści wideo z wydarzenia. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Radom Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo pokaz

Air Show Radom 2023. Święto lotnictwa w powietrzu i na ziemi

Po pięcioletniej przerwie powracają Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show, największa tego typu impreza w Polsce i Europie. XVII edycja po raz kolejny odbędzie się w Radomiu. Tegoroczna odsłona będzie wyjątkowa pod wieloma względami. Tym razem w przestrzeni powietrznej zaprezentują się maszyny z całego świata, czemu towarzyszyć będą specjalne pokazy i wystawy na ziemi.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Air Show Radom Air Show Radom 2023 Radom pokaz lotnictwo wojsko samoloty

Air Show Radom 2023. Transmisje wideo z pokazów tylko w Polskim Radiu

W tym roku po kilkuletniej przerwie do Radomia powracają Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show. W ciągu dwóch dni na niebie pojawią się samoloty oraz wirnikowce z Polski i zagranicy, sterowane przez najlepszych pilotów. Transmisje wideo z imprezy będzie można można śledzić dzięki Polskiemu Radiu - jedynemu producentowi treści wideo z wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo Radom wojsko pokaz

Air Show Radom. Pokazy lotnicze z ponad 20-letnią tradycją

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show Radom to jedno z najważniejszych wydarzeń lotniczych w Polsce i na świecie. Na imprezie, która liczy sobie ponad 20 lat, można podziwiać najnowocześniejszy sprzęt lotniczy będący na wyposażeniu wojska oraz powietrzne akrobacje mistrzów lotnictwa. Hasło tegorocznej odsłony pokazów brzmi: "Niezwyciężeni w przestworzach".
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Air Show Radom Air Show Radom 2023 lotnictwo samoloty pokaz Radom wojsko

Ile będzie kosztować paliwo w 2023 roku? Znamy amerykańskie prognozy!

Amerykański Goldmen Sachs, jeden z największych na świecie banków inwestycyjnych, obniżył swoje prognozy cen ropy na rok 2023. W swoim opracowaniu podkreślił, że widzi obecni nadwyżkę rynkową, która zmniejszy ryzyko zimowych skoków cen. Tak samo zrobił amerykański Citibank.
Zobacz więcej na temat:  motoryzacja kierowca kierowcy samochody samochód społeczeństwo ŚWIAT wyścigi samochodowe Polskie Radio Polskie Radio Kierowców Radio kierowców pokaz USA kolekcjonowanie