Polskie Radio
Section05
pokaz

Kolejna impreza klasyków odwołana!

Koronawirus trzyma mocno i nie zamierza odpuścić. Po rajdach na regularność, zlotach i szeregu innych słynnych imprez u naszych zachodnich sąsiadów, kolejna z nich padła ofiarą pandemii. Zapowiadana na drugi tydzień października Veterama, nie odbędzie się w planowanym terminie.
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody samochód kierowca kierowcy kolekcjonowanie pokaz wystawa Niemcy ŚWIAT społeczeństwo COVID-19

Salon Marcowy 2021. "Zaprezentujemy twórczość jednego z najwybitniejszych artystów"

- W czasie tegorocznego Salonu Marcowego będziemy mogli prezentować twórczość jednego z najwybitniejszych artystów. Od początku tego wydarzenia artyści mogli prezentować swoje dzieła, bez żadnej cenzury. Było to duże wydarzenie na mapie kulturalnej Polski. Cieszę się, że wystawa dzieł Józefa Wilkonia uświetni te tradycje - powiedziała o tegorocznym Salonie Marcowym Lidia Rosińska, dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem. Gościem Polskiego Radia 24 była także Beata Majcher, dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury.
Zobacz więcej na temat:  Zakopane film polski Józef Wilkoń wystawa pokaz KULTURA Wydarzenia Polskie Radio 24

Euro Dog Show 2018. Jak wygląda najpiękniejszy pies w Europie?

Od 11 do 14 października w podwarszawskim Nadarzynie odbywa się Europejska Wystawa Psów Rasowych. Wystawcy ze swoimi najpiękniejszymi pupilami prezentują się w różnych konkurencjach, starając się o tytuł najpiękniejszego psa w Europie. Jak właściciele przygotowują swoje czworonogi do udziału w konkursach piękności? Czy psy lubią prezentować się na wystawach? Jaka nagroda główna czeka na "najpiękniejszego z najpiękniejszych"? 
Zobacz więcej na temat:  PSY pies wystawa pokaz zwierzęta zwierzęta domowe STYL ŻYCIA