Polskie Radio
Section05
pokaz

Salon Marcowy 2021. "Zaprezentujemy twórczość jednego z najwybitniejszych artystów"

- W czasie tegorocznego Salonu Marcowego będziemy mogli prezentować twórczość jednego z najwybitniejszych artystów. Od początku tego wydarzenia artyści mogli prezentować swoje dzieła, bez żadnej cenzury. Było to duże wydarzenie na mapie kulturalnej Polski. Cieszę się, że wystawa dzieł Józefa Wilkonia uświetni te tradycje - powiedziała o tegorocznym Salonie Marcowym Lidia Rosińska, dyrektor Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem. Gościem Polskiego Radia 24 była także Beata Majcher, dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury.
Zobacz więcej na temat:  Zakopane film polski Józef Wilkoń wystawa pokaz KULTURA Wydarzenia Polskie Radio 24

Euro Dog Show 2018. Jak wygląda najpiękniejszy pies w Europie?

Od 11 do 14 października w podwarszawskim Nadarzynie odbywa się Europejska Wystawa Psów Rasowych. Wystawcy ze swoimi najpiękniejszymi pupilami prezentują się w różnych konkurencjach, starając się o tytuł najpiękniejszego psa w Europie. Jak właściciele przygotowują swoje czworonogi do udziału w konkursach piękności? Czy psy lubią prezentować się na wystawach? Jaka nagroda główna czeka na "najpiękniejszego z najpiękniejszych"? 
Zobacz więcej na temat:  PSY pies wystawa pokaz zwierzęta zwierzęta domowe STYL ŻYCIA

"Darmowe" pokazy i prezentacje. Nie dajmy się nabrać

Firmy coraz częściej próbują nas kusić różnego rodzaju pokazami garnków czy ubrań, bezpłatnymi badaniami czy wycieczkami. Niestety na miejscu często okazuje się, że albo nie jest to wcale darmowe, albo prezentacja jest na przykład połączona ze sprzedażą różnego rodzaju sprzętu. Zdarza się też, że firmy po prostu nas oszukują, obciążając nas potem kosztami. O tym, jak się przed tym chronić, rozmawialiśmy w dzisiejszym "Pogotowiu konsumenckim" w Polskim Radiu 24.
Zobacz więcej na temat:  Justyna Golonko pokaz konsument