X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
samoloty

Rosyjskie samoloty nad Bałtykiem. NATO poderwało myśliwce

Myśliwce NATO chroniące przestrzeń powietrzną państw bałtyckich w ramach misji Baltic Air Policing, w której Polska pełni obecnie rolę państwa wiodącego, w ubiegłym tygodniu siedem razy startowały w trybie alarmowym do rozpoznania rosyjskich samolotów. Jak poinformowało w poniedziałek ministerstwo obrony Litwy, we wszystkich przypadkach chodziło o identyfikację rosyjskich samolotów wojskowych, które leciały nad Morzem Batyckim. 
Zobacz więcej na temat:  NATO samoloty Morze Bałtyckie Rosja ŚWIAT

Rosyjskie samoloty nad Bałtykiem. NATO poderwało myśliwce

Chroniące przestrzeń powietrzną państw bałtyckich w ramach misji Baltic Air Policing myśliwce NATO dwukrotnie startowały w trybie alarmowym do rozpoznania rosyjskich samolotów – poinformowało w poniedziałek ministerstwo obrony Litwy. Według resortu, w obu przypadkach chodziło o identyfikację rosyjskich samolotów wojskowych, które leciały nad Morzem Bałtyckim z wyłączonymi transponderami radarowymi.
Zobacz więcej na temat:  NATO samoloty Rosja Litwa Morze Bałtyckie ŚWIAT

Wyjątkowy gość w Warszawie. Aerosmurf wylądował na Okęciu

Z okazji uroczystej inauguracji 20. edycji Dni Belgijskich na Lotnisku Chopina w Warszawie pojawił się należący do Brussels Airlines samolot Aerosmurf. Przedsięwzięcie organizowane przez Belgijską Izbę Gospodarczą obfituje w szereg wydarzeń kulturalno-biznesowych, które mają na celu umocnienie dobrych i przyjaznych stosunków pomiędzy Polską a Belgią.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Belgia lotnictwo samolot samoloty