Polskie Radio
Section05
BG-FIOLETOWY

Majka Jeżowska Band. Zobacz video z koncertu dla słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom

1 czerwca Świętowaliśmy Dzień Dziecka. To szczególny dzień dla słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom, dlatego stacja przygotowała dla nich wyjątkowy prezent! Zagrał zespół Majka Jeżowska Band. Koncert był transmitowany na antenie Polskiego Radia Dzieciom. Dostępny był także streaming na stronie polskieradio.pl, polskieradiodzieciom.pl i na profilu Polskiego Radia Dzieciom na Facebooku.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU koncerty w Polskim Radiu

Już dziś "Duo Granat & Kreda" i Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie w Dziecięcym koncercie radiowym

Po godz. 18.00, Polskie Radio Dzieciom zaprasza na retransmisję kolejnego koncertu z cyklu "Dziecięce koncerty radiowe". W programie niedzielnego wydarzenia m.in. występ popularnych artystów dziecięcych Duo Granat & Kreda i gawędy o zwierzętach dr. Andrzeja G. Kruszewicza z towarzyszeniem muzyków Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU #zostańwdomu DAB+ Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie

"Tuwim i Brzechwa stają na głowie, czyli poeci we własnej osobie"

Jak co tydzień, Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wysłuchania koncertów dla dzieci w wykonaniu Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie i zaproszonych gości. W najbliższą niedzielę 3 maja o godz. 18.00 retransmitowany będzie jeden z serii popularnych "Piegowatych koncertów" z 2018 roku. Całość poprowadzi Katarzyna Stoparczyk, reżyserka muzycznych spotkań. Tym razem twórcy nie tylko zagrają i zaśpiewają, ale również nauczą najmłodszych słuchaczy, jak zostać… beatboxerem!
Zobacz więcej na temat:  dzieci Koncerty dla dzieci koncerty w Polskim Radiu edukacja #zostańwdomu

5. urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom ma już 5 lat! Z okazji 5. urodzin cyfrowa stacja dla dzieci i rodziców świętowała przez 5 dni. 1 kwietnia w urodzinowym programie nie zabrakło konkursów z nagrodami, konkursów i prezentów. Słuchacze mogli wziąć aktywny udział w przygotowanych atrakcjach telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ten sposób stacja przyłączyła się do akcji #zostańwdomu i zachęcała do słuchania audycji przez darmową aplikację mobilną, internet i odbiorniki DAB+.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU #zostańwdomu