X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Francois Fillon

Bezwarunkowe poparcia Alaina Juppe dla Francoisa Fillona

Alain Juppe nie zastąpi Francois Fillona w roli kandydata republikańskiej prawicy w zbliżających się wyborach prezydenckich. Tej treści deklarację złożył aktualny mer Bordeaux, odrzucając apele, by stanął do walki o fotel prezydenta Francji, gdyż sondaże nie dają szans Francois Fillonowi na przebrnięcie przez pierwszą turę.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Europa Francja Alain Juppe Francois Fillon wybory we Francji Europa wybiera Wybory w Europie

Francja: nowy sondaż wskazuje na wygraną Macrona

Sondaż IFOP wskazuje, że w drugiej turze wyborów prezydenckich we Francji wygra Emmanuel Macron, na którego zamierza zagłosować 61,5 procenta wyborców. Jego przeciwniczkę, skrajnie prawicową kandydatkę Marine Le Pen zamierza poprzeć 38,5 procenta głosujących. Le Pen jest europosłanką, ma immunitet i odmawia stawienia się na przesłuchanie w śledztwie w jej sprawie. Będzie sądowne śledztwo w sprawie żony innego kandydata, Francois Fillona.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Francja wybory we Francji Emmanuel Macron Francois Fillon Marine Le Pen Europa wybiera

Bezpieczeństwo głównym tematem we Francji

Uzbrojony w nóż mężczyzna próbował zaatakować francuskiego wojskowego w pobliżu Luwru, w centrum Paryża i został postrzelony – poinformowała francuska policja. Francuski premier Bernard Cazeneuve oświadczył, że incydent w Paryżu był "najwyraźniej atakiem o charakterze terrorystycznym". O sytuacji we Francji mówił w audycji Świat w Południe dr Bartłomiej Zdaniuk, politolog Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Francja terroryzm Paryż Francois Fillon Michał Żakowski Luwr