X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Francois Fillon

NASZ WYWIAD Prawybory we Francji. Warszawa i Moskwa wstrzymują oddech

To czas wielkich niespodzianek i nowej dynamiki we francuskiej polityce – powiedziała portalowi PolskieRadio.pl publicystka Sylvie Kauffmann, pierwsza w historii Francji kobieta na stanowisku redaktor naczelnej dziennika "Le Monde”. Jaki scenariusz rysuje się dla Francji? Czy nowy prezydent Francji będzie przyjaźnił się z Władimirem Putinem? Kto jest "na fali" we francuskiej polityce?
Zobacz więcej na temat:  Francja Rosja Francois Fillon Władimir Putin wybory we Francji NASZ WYWIAD Alain Juppe Europa Syria Europa wybiera - wywiady

Prawybory we Francji: debata telewizyjna Fillon-Juppe

W czwartek wieczorem Francois Fillon i Alain Juppe starli się w decydującej debacie telewizyjnej. Gospodarka, kwestie światopoglądowe, bezpieczeństwo i rola Francji na arenie międzynarodowej to tylko niektóre z tematów, jakie poruszono podczas spotkania. II tura prawyborów na prawicy odbędzie się 27 listopada. Wynik debaty komentował w Świecie W Południe Michel Viatteau z Agence France Presse.  
Zobacz więcej na temat:  Francja wybory prezydenckie Francois Fillon Alain Juppe Władimir Putin Rosja Brexit Unia Europejska