Polskie Radio
Section05
Krystyna Giżowska

Jubileusz Krystyny Giżowskiej. "Mam w sobie dużo optymizmu"

- Staram się za często nie wracać do wspomnień, ponieważ trzeba żyć tu i teraz i robić wszystko, żeby nasza przyszłość była dla nas jak najbardziej efektywna. Wspomnienia są bardzo ważne i bliskie naszym sercom, ale wolę patrzeć do przodu - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Krystyna Giżowska, która niedawno obchodziła urodziny. 
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA Krystyna Giżowska Iza Żukowska polska piosenka album rocznica

59. KFPP w Opolu. "Będą królowały znane i popularne piosenki"

Startuje 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Przed publicznością wystąpią debiutanci, ale i najbardziej znani artyści polskiej sceny muzycznej. - Czuję się na tyle młodo, że chciałabym jeszcze nie podsumowywać tego, co do tej pory zrobiłam - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Justyna Steczkowska, która w Opolu zagra specjalny koncert z okazji 50. urodzin. 
Zobacz więcej na temat:  Opole 2022 Ula Kaczyńska Marcin Kusy Paweł Sztompke Anna Will Sebastian Karpiel-Bułecka Zakopower Enej Justyna Steczkowska Krystyna Giżowska Golec uOrkiestra Mazowsze

Święta Wielkanocne u Krystyny Giżowskiej

W czasie spędzanym w domu stajemy się bardziej nostalgiczni i refleksyjni, a temu sprzyja powrót do piosenek z lat młodości. Któż nie pamięta takich przebojów jak "Złote Obrączki" czy "Nie było ciebie tyle lat". Ich wykonawczyni Krystyna Giżowska towarzyszyła słuchaczom Programu 1 Polskiego Radia w Niedzielę Wielkanocną i zdradziła, jak spędza te wyjątkowe Święta. 
Zobacz więcej na temat:  Krystyna Giżowska Zbigniew Krajewski