Polskie Radio
Section05
Sebastian Karpiel-Bułecka

"Lubię muzykę, która mnie zaskakuje". Lider Zakopower o płycie "Widzialne | Niewidzialne"

- Lubię muzykę, która mnie zaskakuje, tak samo jak utwory, w których nie wiem co za chwilę się wydarzy. Piosenki, które znajdują się na tej płycie, takie właśnie są - mówi w Programie 1 Polskiego Radia o albumie "Widzialne | Niewidzialne" Sebastian Karpiel-Bułecka. Lider zespołu Zakopower zdradza również, dlaczego przebój "Chwila" powstał w dwóch wersjach.
Zobacz więcej na temat:  Anna Will płyta Sebastian Karpiel-Bułecka Zakopower

Sebastian Karpiel-Bułecka: nie byłem w stanie wyjść na scenę

– Zdecydowałem się wziąć udział w kampanii, bo mnie samego taka choroba dotknęła. Przechodziłem przez nerwicę lękową i wiem, jak ciężko przez to przejść. Jak ciężko też zrozumieć innym to, co się dzieje z osobą, która ma taki problem – mówił w Trójce muzyk Sebastian Karpiel-Bułecka, ambasador akcji "Zobacz człowieka".
Zobacz więcej na temat:  STYL ŻYCIA społeczeństwo Piotr Łodej Trójka zdrowie Sebastian Karpiel-Bułecka psychologia

Sebastian Karpiel-Bułecka o nowej płycie Zakopower

Zespół Zakopower powraca z nową płytą. Do tej pory poznaliśmy dwa utwory z wydawnictwa. W "Muzycznej Jedynce" o albumie opowiedział wokalista grupy, Sebastian Karpiel-Bułecka. - Na płycie będzie dużo Podhala, skrzypiec, góralszczyzny. Ci, którzy lubią taką muzykę, na pewno będą zainteresowani. To, co się pojawiło teraz, jest trochę naszą przygodą muzyczną - mówi muzyk.
Zobacz więcej na temat:  Anna Will Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka muzyk

Lanberry i Sebastian Karpiel-Bułecka w "Muzycznej Jedynce"

W "Muzycznej Jedynce" poznamy przedsmak najnowszej płyty zespołu Zakopower, o której opowie nam Sebastian Karpiel-Bułecka w pierwszej godzinie audycji. Zapytamy także, dokąd zmierza Lanberry. Odpowiedzi udzieli nam sama wokalistka, która około 14.30 odwiedzi nasze jedynkowe studio, by zaprezentować swoje single zatytułowane "List" i "Niedziela".
Zobacz więcej na temat:  Anna Will muzyka rozrywkowa Lanberry Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka

59. KFPP w Opolu. "Będą królowały znane i popularne piosenki"

Startuje 59. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Przed publicznością wystąpią debiutanci, ale i najbardziej znani artyści polskiej sceny muzycznej. - Czuję się na tyle młodo, że chciałabym jeszcze nie podsumowywać tego, co do tej pory zrobiłam - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Justyna Steczkowska, która w Opolu zagra specjalny koncert z okazji 50. urodzin. 
Zobacz więcej na temat:  Opole 2022 Ula Kaczyńska Marcin Kusy Paweł Sztompke Anna Will Sebastian Karpiel-Bułecka Zakopower Enej Justyna Steczkowska Krystyna Giżowska Golec uOrkiestra Mazowsze