Polskie Radio
Section05
Mobile Trends

"Gdyby Hitler nie wszedł mi w paradę…". Oddaj głos na "Galaktykę Lema"

Dźwiękowa opowieść Stanisława Lema o lwowskiej młodości urywa się na wspomnieniach II wojny światowej. Pisarz chętnie dzielił się nimi ze słuchaczami Polskiego Radia. Jednak to, co Lem mówił o okupacji, służyło - zdaniem biografów - ukrywaniu tego, czego powiedzieć nie chciał. A nie chciał opowiedzieć o jednym z najgorszych koszmarów człowieka.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Lem Mobile Trends serwisy specjalne Lwów II wojna światowa

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards. "To duży sukces"

- Samo znalezienie się w tym gronie - i to trzech naszych projektów - jest dużym sukcesem. Wszystkie projekty, o których mówimy zostały od zera wykonane przez zespół programistów portalu Polskiego Radia - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Mobile Trends Polskie Radio aplikacje mobilne społeczeństwo Krzysztof Kossowski W POLSKIM RADIU

Polskie Radio nominowane do Mobile Trends Awards. Krzysztof Kossowski: znaleźć się w tym gronie to już sukces

- Samo znalezienie się w tym gronie - i to trzech naszych projektów - jest dużym sukcesem. Wszystkie projekty, o których mówimy, zostały od zera wykonane przez zespół programistów portalu Polskiego Radia - mówił w Jedynce Krzysztof Kossowski, wicedyrektor portalu PolskieRadio.pl.
Zobacz więcej na temat:  Mobile Trends Polskie Radio aplikacje mobilne społeczeństwo Krzysztof Kossowski Piotr Gociek Sygnały Dnia POLSKA

Mobile Trends Awards 2021. Głosuj na multimedialny serwis "Konstytucja 3 maja"!

Wśród trzech nominacji, jakie otrzymało Polskie Radio do Nagród Mobile Trends Awards 2021, znalazł się serwis specjalny konstytucja3maja.gov.pl. Zachęcamy do zapoznania się z tą multimedialną opowieścią powstałą w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz – do oddania na ten projekt głosu.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio konstytucja 3 maja Mobile Trends oświecenie reformy W POLSKIM RADIU

Prezes Polskiego Radia o serwisie nagrodzonym podczas MTA

Polskie Radio otrzymało statuetkę Mobile Trends Awards 2020 w kategorii "Strona mobilna / RWD - Kultura i edukacja". Nagrodę przyznano za serwis specjalny bitwa1920.gov.pl poświęcony Bitwie Warszawskiej. - Jestem bardzo dumna i bardzo szczęśliwa - podkreśliła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. - To jedna z najbardziej multimedialnych i interaktywnych stron historycznych, które powstały w Polsce - dodała.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Mobile Trends bitwa warszawska W POLSKIM RADIU POLSKA Agnieszka Kamińska Polskie radio korpo