X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
RELACJA

DZIEŃ NA ŻYWO Debiutant ze złotem, Polscy panczeniści poza dziesiątką

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu powoli dobiegają końca. Polscy panczeniści znaleźli się poza pierwszą dziesiątką, najlepszy Sebastian Kłosiński zajął 17. miejsce. Brązowy medal w curlingu mężczyzn trafił do Szwajcarów, którzy pokonali Kanadę. W finale hokeja na lodzie mężczyzn jako pierwsi zameldowali się Olimpijczycy z Rosji, którzy w półfinale wygrali z Czechami. W sztafecie biathlonu (4x7,5 km) mistrzami olimpijskimi zostali Szwedzi. 
Zobacz więcej na temat:  igrzyska olimpijskie PjongCzang 2018 sporty zimowe RELACJA

DZIEŃ NA ŻYWO "Pudła" na ostatnim strzelaniu pozbawiły podium Polek

Polskie biathlonistki miały w czwartek ostatnią szansą na olimpijski medal. Rywalizowały w sztafecie 4x6 km, ale ukończyły bieg na siódmym miejscu. W pełnym niespodzianek short tracku walczyli Bartosz Konopko i Magdalena Warakomska. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji i słuchania przekazów naszych wysłanników do Pjongczangu.
Zobacz więcej na temat:  PjongCzang 2018 RELACJA igrzyska olimpijskie sporty zimowe

Rekonstrukcja rządu. Sześciu nowych ministrów

Prezydent Andrzej Duda dokonał we wtorek zmian w składzie rządu. Odwołanego szefa MON Antoniego Macierewicza zastąpił Mariusz Błaszczak; nowym szefem MSZ został Jacek Czaputowicz, w miejsce Witolda Waszczykowskiego. Joachim Brudziński objął funkcję ministra spraw wewnętrznych i administracji. Prezydent dokonał zmian w rządzie; są nowi szefowie MON, MSZ, środowiska i zdrowia
Zobacz więcej na temat:  rekonstrukcja rządu Mateusz Morawiecki RELACJA

Prezydent: przygotowałem dwa projekty ustaw i propozycję zmian w Konstytucji

Gotowe są dwa projekty ustaw - o Sądzie Najwyższym i o Krajowej Radzie Sądownictwa - poinformował prezydent Andrzej Duda. By umożliwić zmiany w KRS prezydent przygotował dodatkowo plan zmiany w ustawie zasadniczej. Andrzej Duda zaprosił dzisiaj na 16.00 przedstawicieli partii politycznych na konsultacje w tej sprawie. 
Zobacz więcej na temat:  Andrzej Duda RELACJA reforma sądownictwa Prawo i Sprawiedliwość