X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju

Jan Krzysztof Bielecki o rekomendacjach Europejskiego Kongresu Finansowego

W Sopocie zakończył się Europejski Kongres Finansowy. Jego zwieńczeniem było ogłoszenie dwunastu rekomendacji, które są praktycznymi rozwiązaniami w obszarach najważniejszych dla rozwoju gospodarki Polski. O sprawie w Polskim Radiu 24 mówił Jan Krzysztof Bielecki, przewodniczący rady programowej EKF, były premier.
Zobacz więcej na temat:  Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Jan Krzysztof Bielecki Europejski Kongres Finansowy Mateusz Morawiecki

Dr Krzysztof Mazur o planie Morawieckiego

Dr Krzysztof Mazur z Klubu Jagiellońskiego skomentował w Polskim Radiu 24 polityczny wymiar zaprezentowanego we wtorek planu rozwoju gospodarczego Polski. – Plan wicepremiera Morawickiego to odpowiedź na diagnozę, że model rozwojowy kraju przyjęty po 1990 roku nie był najlepszy – stwierdził ekspert ds. polityki i spraw obywatelskich. 
Zobacz więcej na temat:  Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Mateusz Morawiecki rząd Beaty Szydło PiS Krzysztof Mazur

Arkadiusz Myrcha (PO) o planie Morawieckiego

W Rozmowie Politycznej Arkadiusz Myrcha skomentował założenia przedstawionego dziś planu rozwoju gospodarczego Polski zaprezentowanego przez wicepremiera Mateusza Morawieckiego. – Dużą siłą napędową dla planów wicepremiera będą niebagatelne kwoty wywalczone przez rząd Platformy – stwierdził polityk Platformy Obywatelskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Mateusz Morawiecki Arkadiusz Myrcha Platforma Obywatelska

Plan Morawieckiego - opinie

Rząd przyjął uchwałę ws. "Planu odpowiedzialnego rozwoju" - poinformowała podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Beata Szydło. Szefowa rządu wraz z ministrem Mateuszem Morawieckim przekonywali, że Polska musi poradzić sobie z pięcioma "pułapkami rozwoju", w tym m.in. "pułapką średniego dochodu". Tzw. plan Morawieckiego skomentowali w Polskim Radiu 24 dr Andrzej Polaczkiewicz, Marek Kłoczko oraz prof. Witold Modzelewski.
Zobacz więcej na temat:  Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Mateusz Morawiecki Witold Modzelewski

Wicepremier Morawiecki i jego plan na gospodarkę

– Cel planu Morawieckiego w postaci nowej industrializacji jest w porządku. Środki instytucjonalne i materialne do osiągnięcia tego celu to magma – ocenił w Pulsie Gospodarki „Plan na rzecz odpowiedzialnego rozwoju” wicepremiera Mateusza Morawieckiego Piotr Kuczyński (Dom Inwestycyjny Helion). Gośćmi Polskiego Radia 24 byli ponadto Maryjka Szurowska (Gazeta Bankowa) i Mieczysław Groszek (Związek Banków Polski).
Zobacz więcej na temat:  Strategia Odpowiedzialnego Rozwoju Piotr Kuczyński Mateusz Morawiecki