X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
blues

"Czuć bluesa"

We wsi Chojna, dyrektor miejscowej Fabryki Żaluzji (110 pracowników) przeszedł na Ty z całą załogą. Wieczorem gra w miejscowym klubie z zespołem bluesowym "JAW RAW", który sam założył. W pracy jest wymagający, ale można do niego przyjść z każdą sprawą. Jest Niemcem To już trwa 5 lat. . Marco Meinel przyjechał z Bremy w 1993 r jako przedstawiciel niemieckiej firmy zajmującej się produkcją żaluzji okiennych, aby zorganizować podobną produkcję w Polsce z przeznaczeniem na rynek niemiecki. Mimo wielu trudności przedsięwzięcie się powiodło i dziś Marco jest dyrektorem zakładu, który daje pracę ponad stu osobom. W małej Chojnie zmienia się stosunek do "obcych", pada też stereotyp "Niemca". Zespół Chojeńskiego centrum kultury zdobywa zdobywa nagrody na krajowych festiwalach. Marco ma wiele nowych pomysłów. W niewykorzystanych dotąd podziemiach na po radzieckim lotnisku zamierza otworzyć kawiarnię bluesowo-artystyczną , w której odbywać się będą koncerty, recitale i spotkania towarzyskie. W jaki sposób Marco zdobył zaufanie, prestiż i sympatie swoich pracowników?…
Zobacz więcej na temat:  blues Niemcy POLSKA firma