Agata Kulesza: cenię sobie niezależność i wolność

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2011 06:00
– Nie mam żadnych umów przynależności i też niczego od nikogo nie oczekuje – mówi aktorka, znana m.in. z takich hitów, jak "Sala Samobójców" i "Kilka prostych słów".
Audio

Agata Kulesza wspominała na antenie Czwórki, jak kiedyś o mało nie pokłóciła się z dziennikarką, która zadając jej pytanie dodała, że musi na nie odpowiedzieć, bo przecież jest gwiazdą. – Odpowiedziałam jej, że po pierwsze nie jestem gwiazdą tylko aktorką, a także aktorką a nie celebrytką. O tym, jak ceni sobie własną niezależność Agata Kulesza mówiła w audycji "EX Magazine".

– Chcę uprawiać ten zawód i nie interesują mnie zależności – podkreśla. Jak tłumaczy, nie chce mieć układów ani z producentami, ani ze stacjami telewizyjnymi. – Moim zdaniem są to układy niezdrowe – przyznaje.

Co więcej nie chce czuć się z nikim lub niczym związana. – Nie mam żadnych umów przynależności. Nie liczy się dla mnie czy współpracuje z tym podmiotem czy z innym – tłumaczy. Bardzo ceni sobie zawodową niezależność i wolność wyboru.

Więcej w rozmowie Uli Kaczyńskiej z Agatą Kuleszą. Dziennikarka pytała aktorkę m.in. o egzamin do szkoły aktorskiej, jej młodość i przyjaźń z Katarzyną Nosowską.

Posłuchaj także rozmowy z drugim gościem "EX Magazine", którym była Iza Kuna.

ap

Czytaj także

Od dziecka w świecie dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2011 12:24
– Początkowo to była zabawa, i to świetna zabawa. Byłam zachwycona i w ogóle nie zdawałam sobie sprawy z tego, jakie to ma efekty uboczne – tak Ola Szwed zaczynała swoją przygodę z aktorstwem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roma Gąsiorowska: Nie chcę być "starą aktorką"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2011 14:26
Za rolę młodej matki w filmie "Ki" została nagrodzona na festiwalu w Gdyni, otrzymała statuetkę dla najlepszej aktorki. Roma Gąsiorowska opowiada w Czwórce o swoim życiu i planach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marieta Żukowska: Jestem uzależniona od podróży (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2011 08:00
– Po zakończonej pracy myślę tylko o tym, by gdzieś wyjechać – przyznała aktorka w rozmowie z Ulą Kaczyńską. Co jeszcze zdradziła w "EX Magazine"?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka w życiu Magdaleny Kumorek

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2011 17:06
– Lubię śpiewać piosenki Agnieszki Osieckiej, a najczęściej słucham utworów skomponowanych przez mojego męża – zdradza aktorka.
rozwiń zwiń