X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dlaczego w Polsce nie ma Vogue’a?

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2010 14:35
Pokazy mody, warsztaty dla przyszłych projektantów czy projekcje filmów o modzie - to tylko niektóre z atrakcji Art & Fashion Festival.
Audio

IV edycja Art & Fashion Festival odbędzie się w Poznaniu w dniach 12-23 października. Znany i ceniony na arenie międzynarodowej event jest próbą połączenia sztuki z modą, pokazania ich różnorodnych aspektów. Gościem "Magazynu" Programu Czwartego był Grzegorz Bibro, pracownik działu PR Starego Browaru, który opowiadał o idei festiwalu i programie.

Według Grzegorza Bibro, festiwal, który odbywa się w Starym Browarze, cieszy się dużym uznaniem ludzi związanych ze światem mody i sztuki. Ludzie z branży potwierdzają swoją aprobatę licznym uczestnictwem w festiwalowych warsztatach i pokazach. Na tegorocznej edycji będzie można spotkać m. in. projektanta Macieja Zienia i ilustratora mody Krzysztofa Stróżynę.

Festiwal ma nie tylko wymiar edukacyjny. – Chcemy pokazać najlepsze marki i najlepszych projektantów, ale także zacząć ważną dyskusję na temat uczciwego handlu i etyki w modzie – podkreśla Grzegorz Bibro. Taka rozmowa jest według gościa audycji potrzebna wśród osób zajmujących się modą i sztuką.

- Art & Fashion Festival jest wydarzeniem nastawionym na młodych twórców – przyznaje gość Justyny Dżbik. Z myślą o ich potrzebach i aspiracjach planowane są spotkania ze specjalistami i inne tematyczne punkty programu. Tegoroczna edycja została wzbogacona o dodatkowe warsztaty. – Przez pierwsze trzy edycje mieliśmy tylko jeden warsztat (Projektowanie mody), a w tym roku mamy ich aż pięć – podkreśla gość "Magazynu". Organizatorzy, oprócz Fashion Design, proponują w tym roku Fashion Drawing – zajęcia dotyczące ilustracji mody (prowadzi Tomasz Sadurski), Fashion Writing o tym, jak pisać o modzie (Hanna Rydlewska i Marcin Różyc), Fashion Jewellery – o projektowaniu biżuterii (Anna Orska) i Fashion Photography na temat fotografii w modzie (Kuba Dąbrowski).

Art & Fashion Festiwal jest kuźnią młodych talentów. – Z naszych zajęć wychodzą nowe osobowości, które po warsztatach otwierają swoje butiki lub tworzą własne kolekcje – przyznaje Grzegorz Bibro. Czyj talent ujawi się w tym roku? Zobaczymy już w październiku.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tam, gdzie Warszawa mówiła w jidysz

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2010 13:12
W ubiegłym tygodniu odbył się w stolicy VII Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zgorszenie publiczne" po śląsku

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2010 09:55
Pełnometrażowy debiut Macieja Prykowskiego to komedia romantyczna, której akcja dzieje się na małym śląskim osiedlu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tajne filmowe komplety w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2010 19:00
Już 23 września w Nowym Teatrze w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie Nowego Klubu Filmowego. Zgłoszenia można wysyłać do 13 września.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy łykają najwięcej leków

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2010 10:29
W "Poranku" także o negocjacjach policyjnych, najnowszym filmie Paula Andersona, wyjazdach integracyjnych i serialowym życiu Macieja Jachowskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozjemca do wynajęcia

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2010 12:24
Umiejętność analizowania sytuacji i wyciągania wniosków to podstawowe atuty mediatora, który może pomóc zwaśnionym stronom w osiągnięciu porozumienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Awangarda we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2010 11:30
Koncerty, spektakle, pokazy tańca współczesnego - to główne atrakcje Avant Art Festiwal.
rozwiń zwiń