"Networking receptą na sukces zawodowy" - za nami kolejny webinar Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 12:48
Drugą odsłonę Czwórkowych webinarów prowadził Artur Sójka, trener, moderator sesji networkingowych, mówca. Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Networking receptą na sukces zawodowy".
Artur Sójka
Artur SójkaFoto: mat. promoc.

trenerzy czwórka 1200.jpg
Postaw na rozwój! Ruszyły webinary Czwórki

Artur Sójka napisał w zapowiedzi swojego webinaru: czy zastanawiałeś się kiedyś jak zaplanować swoją karierę? Czy to w ogóle możliwe? Kiedy należy taki plan opracować? A co najważniejsze jak go wdrożyć? Podczas webinaru poznaliśmy odpowiedzi na te pytania. A przede wszystkim dowiedzieliśmy się jak zadbać o swoją sieć kontaktów, aby ona pomogła Ci zadbać o karierę. Networking receptą na sukces zawodowy.

OBEJRZYJ Pierwszy webinar w Czwórce - Jan Mela >>>

jan mela 1200.jpg
Jan Mela: w życiu ważne jest, by mieć dokąd wracać

Cykl webinarów Czwórki odbywa się pod wspólnym tytułem "Postaw na rozwój". Popularni w internecie trenerzy mentalni, mówcy motywacyjni i specjaliści wystąpień publicznych opowiadają o kompetencjach miękkich, często pomijanych w szkole, które warto rozwijać. Mówią o tym, jak występować, dlaczego warto pozwalać sobie na błędy, jak znosić niepowodzenia i jak zachowywać się asertywnie. Zwykle warsztaty z nimi kosztują nawet kilka tysięcy złotych, dla słuchaczy Czwórki będzie to więc okazja do zdobycia wiedzy z zakresu kompetencji miękkich za darmo.  

Czytaj także:

Webinar będziemy transmitować na naszej stronie, a także na kanale Youtubie i Facebooku Czwórki. Jednak Artur Sójka pojawi się potem w audycji  "Strefa prywatna", by podzielić się swoimi doświadczeniami ze słuchaczami Czwórki.


Kolejne webinary:

  • 20.10 godz. 18-18.45 - Jakub B. Bączek, trener mentalny i motywacyjny - "Jakość życia Polaków spada. Co zrobić, by ją podnieść?"
  • 27.10 godz. 18-18.45 - Anita Michalska, trener i coach - "Zarządzanie energią, koncentracją i zadaniami".

mat. pras./kd

Czytaj także

Miłość w czasach nowych technologii

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2016 18:35
- Restauracje, w których każdy gość musi odłożyć swój telefon do specjalnego pudełka, żeby skupić się na rozmowie, stają się coraz bardziej popularne - mówi dr Leszek Bukowski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bezpieczne zakupy online - robisz to dobrze?

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 15:42
- Przenieśliśmy się do sieci. To już jest fakt, a nie pieśń przyszłości - mówi Oliwia Tomalik, marketing manager. - Sklepy są bardziej nowoczesne, a klienci, zamiast płacić "za pobraniem", co było najpopularniejszą metodą jeszcze kilka lat temu, sięgają po nowoczesne metody bezgotówkowe. 
rozwiń zwiń