Muzycznie i imprezowo! Spędź z nami sylwestra

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 21:17
Będzie moc dobrej zabawy, przy której towarzyszyć Wam będzie specjalnie wyselekcjonowana muzyczna elektronika. Na naszych falach zagrają także m.in. Łąki Łan i Kamp!. Zapraszamy na wyjatkowy Sylwestrowy Koncert w Polskim Radiu, a zabawa w Czwórce startuje już po godz. 19.!
.
.Foto: Polskie Radio

balony karnawał sylwester singiel nuda smutek 1200.jpg
Karnawał solo. Jak bawią się single?

W tym roku czeka nas nietypowy wieczór sylwestrowy, bo najprawdopodobniej większość z nas spędzi go w domach. Nie oznacza to jednak, że musimy zrezygnować z uroczystej atmosfery i świetnej zabawy. Potężną dawkę najlepszej muzyki tanecznej i elektronicznej i zaserwuje Wam Czwórka! Polskie Radio przygotowało jednak wiele różnorodnych propozycji, będzie wyjątkowy koncert, podczas którego wystąpią: Jarecki, Małgorzata Ostrowska, Wojciech Cugowski, Lanberry, Izabela Trojanowska, Łąki Łan i Kamp!. Noworoczne życzenia o północy przekaże słuchaczom Prezes Zarządu Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.

SYLWESTER W POLSKIM RADIU SYLWESTER W POLSKIM RADIU

Przygotowania do powitania Nowego Roku w Czwórce rozpoczynamy już od godz. 19.00 audycją Uli Kaczyńskiej"Sylwestrowy starter" to oczywiście dwie godziny w tanecznym rytmie.

Po nim, po godz. 21.00 odpalimy "Sylwester z Czwórką" i zaprosimy Was na specjalne, imprezowe sety zaprzyjaźnionych z rozgłośnią DJ-ów. Nowy Rok ze słuchaczami spędzą Kamil Jasieński i Mateusz Kulik.

pies święta 1200.jpg
Sylwestrowe fajerwerki - niebezpieczny czas dla zwierząt

W noworoczny poranek w Czwórce także zabrzmi dobrze. Już po godz. 8.00 na naszej antenie muzyka idealna na ten czas. Potem przyjdzie chwila na refleksję - za sprawą programu "Czas nie dogoni nas...", a w samo południe zaprosimy Was na dawkę zdrowia i "Noworoczny chill z jogą". Udowodnimy, że joga to nie tylko świetny sposób na posylwestrową regenerację, ale także na uzyskanie harmonii i wewnętrznego spokoju na nowy rok.  

___

Zapraszamy do słuchania i oglądania multimedialnego Koncertowego Sylwestra Polskiego Radia. Zobacz zwiastun:***
Na antenach Polskiego Radia zaplanowane jest też na godz. 20.00 orędzie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

aw/kd


sponsor sponsor
Czytaj także

Przeżyj to jeszcze raz. Marta Zalewska na scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2020 12:00
W audycji przypomnieliśmy koncert zwyciężczyni 2. odsłony konkursu "Wydaj płytę z Będzie Głośno" - Marty Zalewskiej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sylwester filmowy - online i w pięciu smakach

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2020 15:00
Potrwa dłużej niż jedną noc - bo do 3 stycznia, a w jego programie znajdą się najbardziej radosne, kolorowe i energetyczne filmy z dotychczasowych edycji festiwalu Pięć Smaków, uzupełnione o kultowy musical z Malezji pt. "Sell Out!".
rozwiń zwiń