X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Od Warszawy do Szczecina - tajemnice miast

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2016 18:00
W wiosenne popołudnie warto wybrać się na spacer. W każdym mieście i miasteczku można znaleźć wiele niesamowitych zakamarków.
Audio
  • Przewodnik Adrian Sobieszczański i jego pomysły na spacery po Warszawie (Dajesz radę/Czwórka)
Sytuacja Królikarni, już 50-letniego warszawskiego muzeum rzeźby, ostatnio jest dość skomplikowana - posiadłość chcą odzyskać spadkobiercy właścicieli
Sytuacja Królikarni, już 50-letniego warszawskiego muzeum rzeźby, ostatnio jest dość skomplikowana - posiadłość chcą odzyskać spadkobiercy właścicieliFoto: flickr/Bartosz Morąg

Sprawdziliśmy, jakie tajemnice kryje w sobie Mokotów - warszawska dzielnica, w której mieści się siedziba Polskiego Radia. W pobliżu jest pałac i park Królikarnia, ale nie tylko. - Przedwojenne latarnie-pastorały, dawny bruk, wnętrza kamienic i klatki schodowe wyłożone zabytkowymi kafelkami. To wszystko można znaleźć na Mokotowie - mówi przewodnik miejski Adrian Sobieszczański. Gość Czwórki zaprasza też w rejs po Wiśle i spacer po śródmiejskich podwórkach.

Słuchacze Czwórki zapraszają natomiast do swoich miast i opowiadają o atrakcjach Wrocławia, Węgorzewa, Bielsko-Białej, Cieszyna i Szczecina.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Adrian Sobieszczański (przewodnik, projekt Warszawy Historia Ukryta)

Data emisji: 28.03.2016

Godzina emisji: 12.00

mg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spacer szlakiem dawnych warszawskich knajp

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015 13:30
Stołeczna Estrada - organizator miejskich wydarzeń - kończy 60 lat. Z tej okazji we wrześniu zaprasza na wycieczki przybliżające imprezową stronę dawnej Warszawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawskie neony - reklama, która tworzy klimat

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 11:20
Miłośnicy neonów z Warszawy najpierw je fotografowali, potem ratowali i odnawiali, a wreszcie - otworzyli muzeum. Teraz wydali album "Neon" ze zdjęciami Ilony Karwińskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziewczyna, która chodzi po dachach Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2015 14:20
Była już na iglicy Pałacu Kultury, wspięła się też na większość nowoczesnych wieżowców w Warszawie. Pasją Aleksandry Łogusz jest fotografowanie miasta z perspektywy dachów budynków.
rozwiń zwiń