Sylwester Latkowski i półświatek pełen morderstw...

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2012 09:30
Czy możliwe jest opisanie, z chandlerowskim dystansem, polskiego półświatka pełnego morderstw, narkotyków, korupcji, prostytucji i handlu żywym towarem? Jak najbardziej.

Sylwester Latkowski udowadnia, że tak, a świat, który przedstawia, od lat nie jest mu obcy. Czarny kryminał znanego dziennikarza śledczego! Wartka akcja, brutalne realia i postaci jakby wyjęte prosto z życia.

Zapraszamy do " Stacji Kultura " po godzinie 11., w której o swojej najnowszej książce "Czarny styczeń" opowie Sylwester Latkowski.


Czytaj także

Mariusz Sieniewicz: pisarstwo to frajerski zawód

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2012 13:30
Krytycy zaliczają go to autorów prozy wysoko artystycznej. Sam o sobie mówi, że w świecie żądnym konsumpcyjnej krwi porusza się w rejonach obciachu. Gościem "Stacji Kultura" był Marcin Sieniewicz, autor książki "Spowiedź śpiącej królewny".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nieznana twarz Polaków: zdybyliśmy najwięcej szczytów

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 16:21
Polacy w Himalajach wypracowali swój styl wspinaczki, wejścia zimowe to była ich specjalizacja. O tych wyprawach i wolności, którą dają góry powstał film "Sztuka wolności".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maciej Orłoś i świat widziany oczami dziecka

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 13:50
Dzisiejsze dzieciństwo pełne jest różnych gadżetów, zajęć, ciekawostek - jednak od wieków nic się nie zmienia - dzieci uwielbiają psocić. Kuba i Mela, dzieci Macieja Orłosia też bywają nieznośne.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Picasso jest zbyt kanciasty, Rafael kojarzy się z czekoladkami"

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 14:45
Dzieci często nie interesują się sztuką. Co więc zrobić by nasze pociechy złapały bakcyla i weszły w artystyczny świat - opowiadali Ewa Jałochowska i jej syn Kajtek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Teatr odtrutką na piłkę nożną?

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 12:00
- Chcemy stworzyć oazę dla tych, którzy cierpią z powodu nadmiaru Euro w powietrzu. To będzie strefa w której będzie można odetchnąć kulturą - mówiła Hanna Śleszyńska, która rekomendowała w Czwórce akcji "Zero futbolu w Capitolu".
rozwiń zwiń