Backpacking, czyli tanie podróżowanie

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2012 20:50
Praktyczne porady tuż przed długim majowym weekendem. Dowiedz sie, wszystkiego, co powinieneś, zanim wyruszysz w podróż
Audio
  • Jak przygotować się do majowego wyjazdu? Rozmowa z podróżnikiem

Nie wypatruje cenowych okazji w biurach podróży. Nawet najlepsze "last minute" jest dla niego mało interesujące. Najbardziej kręci go to, że wymarzoną podróż może zaplanować sam. Jest backpackerem. Zwiedził Indie, Wietnam, Pakistan, Kambodżę, Tajlandię i Nepal tylko z jednym plecakiem. Nie przeraża go nawet ograniczony budżet. Na Andamanach za nocleg zapłacił 1,50 zł. Aby przemierzać świat, wystarcza mu jeden plecak i dobra książka. Czasem nie zabiera z sobą nawet telefonu i aparatu fotograficznego. O swojej podróżniczej pasji pisze pracę magisterską.
Staszek Olędzki pojawił się w CZWÓRCE o poranku, aby przekonać Was do dalekich podróży za niewielkie pieniądze. Oto praktyczne porady tuż przed długim majowym weekendem - kliknij w dźwięk audycji, by dowiedzieć się więcej.


Czytaj także

Auto-Tune czyli Photoshop dla wokalisty

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2012 08:00
Śpiewać każdy może, i to śpiewać czysto, ponieważ dziś z pomocą komputera, możemy zlikwidować każdy fałsz, o czym przekonywał nasz reporter Krzysztof Gruning, który w 20 minut nagrał swoją wersję przeboju Celine Dion.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zakupy prosto od rolnika

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2012 08:00
Coraz więcej mieszkańców miast zrzesza się w grupy, które z pominięciem pośredników zapewniają sobie stały dostęp do świeżych warzyw i owoców.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ludowe powiedzonka - wierzyć czy nie?

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2012 15:00
Kwiecień plecień, bo przeplata - to przysłowie, które się sprawdza, wystarczy spojrzeć za okno. Jednak ludowych mądrości zawartych w różnych powiedzeniach jest dużo więcej. Czy warto im wierzyć? Kiedy przysłowia się sprawdzają i czy w miejsce starych pojawiają się jakieś nowe?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Postaw psa na nogi

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2012 21:00
Depresje, niesforność, problemy z poruszaniem, to kłopoty które dotykają wielu naszych czworonożnych przyjaciół. Poradzić sobie z nimi możemy z pomocą psich specjalistów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Infolinia dla pracoholików i nie tylko

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2012 17:00
Czego najczęściej dotyczą telefony i jak pomaga się w uzależnieniach behawiorystycznych?
rozwiń zwiń