Aktywny tata, czyli facet poza domem

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 19:06
W poniedziałkowy poranek studio Czwórki odwiedzi dyrektor biura Międzynarodowego Ośrodka ds. Migracji i zdradzi wyniki raportu "Dobrobyt migrantów, a rozwój". Po godz. 8.00 dowiemy się czym się zajmuje Klub Aktywnych Tatów.
Aktywny tata, czyli facet poza domem
Foto: Glow Images/East News

Poniedziałkowy "Poranek OnLine" rozpoczniemy jednak cyklem "Polska wizytówka" w ramach, którego przedstawiamy Polaków żyjących i odnoszących sukcesy  za granicą. Tym razem pojedziemy do Portugalii, gdzie pracuje barfitterka Małgorzata Fürst.
Następnie sprawdzimy, jak idą postępy na budowie kolejnej stacji stołecznego metra, którą w weekend odwiedzi nasz reporter Bartek Wasilewski.

Potem dzięki śledztwu Błażeja Prośniewskiego dowiemy się, czy prognozy brytyjskich naukowców donoszących, że żywność w najbliższym czasie zdrożeje trzykrotnie mają szansę się sprawdzić.

W poniedziałek, 23 września, już od godz. 6.00 na audycję zaprasza Kuba Kukla.

Czytaj także

Igor Zalewski: po powrocie z Grecji rzuciłem etat

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2012 11:36
Na co dzień kojarzy się z ciętym politycznym komentarzem. Podczas wakacji rusza w nieznane. Uwielbia tajskie jedzenie, choć w Bangkoku pogryzły go pluskwy. I bywa na Bałkanach, ale tylko poza sezonem. Oto świat według Igora Zalewskiego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowa fala emigracji, czyli dokąd teraz uciekają młodzi Polacy?

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2012 11:30
W "Śniadaniu Europejskim" rozmawiamy o tym, dokąd Polacy podróżują "za chlebem".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sport poprawia kondycję i umacnia rodzinne więzi

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2013 10:40
Uprawiając sport dbamy o zdrowie i budujemy więzi rodzinne. Z takiego założenia wyszli pomysłodawcy portalu Sportowa Rodzina i stworzyli platformę, na której mamy, ojcowie, babcie i wujostwo wymieniają się sportowymi doświadczeniami.
rozwiń zwiń