Lewandowski superstar i kompleks Azarenki

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 09:36
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sportowe wydarzenia weekendu - piłkarski Puchar Niemiec, ligi europejskie, tenisowy turniej w Madrycie oraz walkę Mariusza Pudzianowskiego na KSW 19.
Audio

Piłkarze Ekstraklasy już zakończyli rozgrywkiu, a w pierwszej lidze trwa bój o awans. Najpier głównym faworytem do awansu była Pogoń Szczecin, potem liderowała rozgrywkom Termalica Bruk-Bet Nieciecza, a teraz na czoło tabeli wysunął się Piast Gliwice.Do końca rozgrywek jeszcze trzy kolejki i na ostateczne rozstrzygnięcia jeszcze musimy poczekać.

W Dormundzie wielkie święto - Borussia zdobyła dublet - i mistrzostwo i puchar Niemiec. W finale pucharu pokonała w Berlinie 5:2 Bayern Monachium, a trzy gole strzelił Robert Lewandowski, dzielnie wspierany przez innych dwóch polskich dortmundczyków - Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego. 

W poniedziałkowym "Nie wszystko złoto" także o ligach piłkarskich w Europie oraz kolejnej - już szóstej przegranej Agnieszki Radwańskiej z Wiktorią Azarenką - tym razem w półfinale turnieju w Madrycie.

Posłuchajcie załączonego pliku dźwiękowego.

 

Darek Matyja

Czytaj także

W walce o Londyn i cztery kluby z szansami na mistrzostwo

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2012 09:12
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sportowe wydarzenia tygodnia - turniej kwalifikacyjny siatkarek i przedostatnią kolejkę piłkarskiej ekstraklasy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Koniec ligi i marzeń o Londynie

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 09:43
W poniedziałkowym "Nie wszystko złoto" Tomek Burnos i Darek Matyja komentują tegoroczne rozgrywki ligowe oraz turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tenis na niebieskiej mączce i echa piłkarskiej Ligi Europy

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2012 10:27
Tomek Burnos i Darek Matyja komentują sportowe wydarzenia mijającego tygodnia - m.in. turniej tenisowy w Madrycie i zwycięstwo madryckiego Atletico w Lidze Europy.
rozwiń zwiń