Zadbaj o wizerunek swojej firmy w sieci

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 15:00
Internetowa Rewolucja to kampania edukacyjna, dzięki której dowiemy się, jak można aktywnie i przede wszystkim skutecznie zaistnieć i promować się w sieci. W Czwórce opowiadał o niej Piotr Zalewski.
Audio
  • Piotr Zalewski o akcji "Internetowa rewolucja"
  • Czy na blogu można zarobić? - materiał Bartka Wasilewskiego

Przedsiębiorcy z całej Polski mogą bezpłatnie skorzystać z wiedzy ekspertów z zakresu obecności firmy w internecie, dowiedzieć się jak bezpłatnie założyć stronę internetową czy przeprowadzić kampanię reklamową w wyszukiwarce. Dla chętnych są także nieodpłatne szkolenia dotyczące korzyści, jakie przynosi obecność firmy w sieci. To za sprawą akcji edukacyjnej  "Internetowa rewolucja", która skierowana jest właśnie do przedsiębiorców, przede wszystkim takich, którzy nie są obecni w internecie, albo są obecni i nie wiedzą jak wypromować swoją stronę

Dzięki temu wydarzeniu jeszcze przed rozgrywkami Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej firmy będą mogły aktywnie zaistnieć w sieci. Potwierdza to gość Justyny Dżbik, Piotr Zalewski z Google Polska.

- Do Euro zostało 3 tygodnie, jest jeszcze szansa, aby pokazać się w internecie. Wystarczy choćby założyć wizytówkę na mapach internetowych dla kibiców, może być bardzo wartościowa. Większość kibiców przyjedzie do Polski ze smartfonami - wyjaśnia Zalewski. Będą szukać restauracji, ale też dentysty. Podstawowa obecność jest ważna - dodaje.

Smutną wiadomością jest to, że połowa małych i średnich firm wciąż nie ma strony w internecie. A internet pomaga pozyskać klientów. - Wielu starszych przedsiębiorców ma bariere psychologiczną przed internetem. My w ramach "Internetowej rewolucji" chcemy pokazać, że to jest łatwe - wyjaśnia Piotr Zalewski.

Aby łamać te bariery jeździ po Polsce wielka ciężarówka, a w niej eksperci, którzy pomogą założyć stronę internetową. Gdzie ciężarówka będzie w najbliższych dniach, czy warto inwestować w poziomowanie stron i co to w ogóle jest dowiesz się słuchając audycji "Pod lupą".

Zapraszamy również do wysłuchania materiału Bartka Wasilewskiego - czy na blogu można zarobić.

(pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Radio Znad Wilii nadaje już 20 lat!

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2012 09:00
- Życzymy sobie, żeby słuchały nas 3 miliony, bo tyle jest mieszkańców na Litwie - mówiła w Czwórce Renata Widtmann, redaktorka polskiego radia nadającego z Wilna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

AbradAb: ze złości zepsułem sobie netbooka

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2012 16:00
Śląski raper jest jednym z bardziej lubianych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. Czasem jednak zdarza mu się pokazać różki, o czym muzyk opowiedział w Czwórce przy okazji rozmowy o swojej najnowszej płycie "ExtraVertik”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Od mozarelli do carpaccio: Robert Sowa i tajemnice kuchni włoskiej

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 17:00
- Polaków można podzielić na dwie grupy: część uważa, że kuchnia włoska to tylko pizza, a druga – że to tylko makarony, czyli pasta – mówił w Czwórce znany mistrz sztuki kulinarnej, Robert Sowa. – A to przecież nieprawda.
rozwiń zwiń