Lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania? Hotele poszukują sezonowych pracowników

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2018 11:26
W okresie wakacyjnym w popularnych miejscowościach i kurortach zaczyna się wzmożony ruch turystyczny. To wtedy hotele, pensjonaty i restauracje poszukują dodatkowych pracowników. 
Audio
  • Sezon na pracę dodatkową. Wyjedź na wakacje i zarabiaj (Sobotologia/Czwórka)
Mateusz Bożek (szef gastronomii), Łukasz de Lubicz Szelicki (właściciel hotelu Grand Lubicz), dziennikarz Czwórki Patryk Kuniszewicz, Marcin Szwak (szef kuchni)
Mateusz Bożek (szef gastronomii), Łukasz de Lubicz Szelicki (właściciel hotelu Grand Lubicz), dziennikarz Czwórki Patryk Kuniszewicz, Marcin Szwak (szef kuchni)Foto: Patryk Kuniszewicz/Czwórka

praca pracownicy 1200.jpg
Praca w hotelu? "Dla ambitnych pasjonatów"

Dla osób, które poszukują sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki, chcą spędzić wakacje w ciekawym miejscu i zdobyć nowe umiejętności praca w hotelu może być idealnym rozwiązaniem. - Aplikować może każdy. Wszyscy pracownicy otrzymują od nas indywidualne przeszkolenie. Nowi zaczynają od pracy w restauracji, ponieważ jest ona sercem hotelu. Zaczynając od gastronomii uczymy współpracy z całym personelem - wyjaśniał Łukasz de Lubicz Szeliski, właściciel hotelu Grand Lubicz.

Jakie umiejętności trzeba posiadać, żeby zacząć pracę w hotelu? Na czym polega taka praca? Czego można się nauczyć obsługując gości hotelowych? I jak wyglądają szczeble rozwoju kariery w biznesie hotelarskim? O tym w nagraniu audycji. 

***

Tytuł audycji: Sobotologia

Prowadzi:  Patryk Kuniszewicz

Gość: Łukasz de Lubicz Szelicki (właściciel hotelu Grand Lubicz), Marcin Szwak (szef kuchni), Mateusz Bożek (szef gastronomii) 

Data emisji: 19.05.2018

Godzina emisji: 8.45

ac/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Life Saving Band - opaska wykrywająca choroby serca

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2018 13:33
Zawał serca następuje w momencie zamknięcia naczynia krwionośnego w sercu, przez co dopływ krwi jest przerwany i do mięśnia nie dociera tlen. Powoduje to martwicę odciętego fragmentu serca. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Multimedialna kostka. Terapia autystów bez terapeuty

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 10:21
- Dzięki tej multimedialnej kostce chcemy wzbudzić zainteresowanie u dzieci autystycznych, bądż dzieci z zaburzeniami centralnymi, zaburzeniami słuchu, pamięci, uwagi, koncentracji - mówi dr Adam Pabiś, neurobiolog i audiolog. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Psy - policjanci i psy - ratownicy. Jak nam pomagają?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 15:09
W polskich służbach służy blisko 2 tysiące czworonogów. Pracują w wojsku, policji, straży pożarnej, ochotniczym pogotowiu ratunkowym, a także w szeregach GOPR-u i WOPR-u. - - Dla nich jednak taka praca jest i ma być dobrą zabawą - mówi Grzegorz Kubicki, ratownik TOPR i przewodnik psa lawinowego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Komputery kwantowe - zaawansowana technologia, z której nie sposób skorzystać?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2018 16:11
Komputer wykonuje polecenia wydane mu przez programistę. Wszystkie prawdopodobne odpowiedzi muszą zostać przez niego zweryfikowane, żeby spośród nich mógł wybrać jedną, właściwą odpowiedź. A gdyby istniał komputer, który potrafiłby rozwiązywać dowolną ilość zadań jednocześnie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Noc Muzeów. Technologia w służbie eksponatów

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2018 14:41
19 maja, w nocy otwierają się drzwi przeróżnych muzeów i instytucji, startuje Noc Muzeum. Przed tym świętam sprawdzamy jak wyglada praca i technologia w muzealnych placówkach.
rozwiń zwiń