Jak granie w gry wpływa na nasze samopoczucie?

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2020 14:30
W marcu firmy sprzedające gry na konsolę pochwaliły się wzrostem sprzedaży o 20 proc. Taka tendencja utrzymuje się nadal i ma wpływ na nasze samopoczucie.
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: DisobeyArt/Shutterstock.com

Tym tematem zajmie się Szymon Jaworski.

Po godz. 15.00 z zaproszonymi gośćmi spróbujemy odpowiedzieć na pytanie: czy jesteśmy bezradni wobec chorób cywilizacyjnych? Tym razem zajmiemy się czerniakiem. Czerniak jest nowotworem złośliwym skóry o największej dynamice zachorowań w Polsce. Według statystyk – umieralność na czerniaka złośliwego w naszym kraju jest o 20 proc.  wyższa niż w innych państwach europejskich. Z czego wynika ta zależność, co wpływa na jego rozwój  i jak bronić się przed czerniakiem?

Posłuchaj także:

Po 16.00 pojawią się u nas kolejni Zajwkowicze - tym razem będzie to Paweł. Paweł mieszka w Beskidzie Żywieckim, gdzie wciąż jest żywa tradycja grania na piszczałkach wystruganych z gałązek bzu. Struga i gra – między innymi w redyku.

***

Na audycję "Czat Czwórki" zapraszamy we wtorek (20.10) po godz. 15.05. Program poprowadzi Piotr Firan. 

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka zdrowie hobby
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dagmara Wawrzyniak i jej Cardiomasakra. "Zrób sobie figurę sarenki"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2020 09:29
 - Cardiomasakra to program treningowy, skupiający w sobie elementy treningu cardio, ale także funkcjonalnego i crossfitu - tłumaczyła Dagmara Wawrzyniak, która  stworzyła tę metodę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Street workout - sposób na wzmocnienie ciała bez dodatkowego sprzętu

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2020 22:00
Jeśli znudzi nam się monotonnny trening na siłowni, czas ruszyć w plener. - Street workout to trening, który rozwija kompleksowo całe ciało - radzi trener Piotr Szwiec. W Czwórce sprawdziliśmy, na czym polegają treningi i od czego należy zacząć.  
rozwiń zwiń