Czemu na wakacje jedziemy tam, gdzie "wszyscy"?

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2021 07:59
Zakopane, Władysławowo to jedne z miast, które chętnie wybieramy na letnia labę. Problem w tym, że jadą tam "wszyscy". Co ciągnie nas do letnich kurortów? 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Foto: Shutterstock.com/photowrzesien

1200_wakacje_shutterstock.jpg
Na wakacje! Jak podróżować świadomie?

Wakacyjne wybory popularnych miejsc wypoczynku sprawiają, że zamiast wypoczywać spędzamy np. 4 godziny w kolejce na Kasprowy Wierch, plażujemy w tłumie na plażach Władysławowa. Dlaczego chcemy jeździć tam gdzie "wszyscy". Polska to duży kraj z mnóstwem atrakcji ale część ludzi ciągle wybiera te popularne miejscówki.

Czytaj także:

W audycji także:

  • Telefoniczny detoks - wakacje to dobry moment, by pokusić się o tele detoks. Czy powinniśmy odbierać telefony z pracy w czasie urlopu. Co mówi prawo, a co zdrowy rozsądek?
  • Zajmiemy się też tematem zakup używanego samochodu. Rocznie dochodzi do 2,5 miliona takich transakcji, a polski rynek zakupu i sprzedaży pojazdów z drugiej ręki jest jednym z największych w Europie. Aby wyeliminować popularne oszustwa takie jak: zmniejszanie przebiegu samochodu powstał Cyfrowy Paszport Pojazdu, w którym znajdziemy historię auta i wszystko, co najważniejsze na jego temat.
  • Komentarz międzynarodowy
  • Popołudniowy przegląd sportowy

***

Na audycję "Czat Czwórki" w czwartek (15.07) o godzinie 15.05 zaprasza Piotr Firan.

pj

Zobacz więcej na temat: Czwórka wakacje

Czytaj także

Joga na letniej plaży. Jak odnaleźć swój spokój wśród morza turystów

Ostatnia aktualizacja: 12.07.2021 10:50
Gdy tylko pogoda pozwala, nauczycielka jogi Kasia Roik porzuca sale ćwiczeń i zaprasza swe grupy w plener, często do parku, a latem na plażę. Czy to dobre miejsce na zajęcia jogi? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kamper - wakacyjny dom na kółkach

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2021 17:34
Od zeszłego roku wzrasta zainteresowanie kamperami, taka forma podróżowania daje swobodę i wolność. Wiele osób zamiast wakacji "all inclusive" wynajmuje kampera i rusza przed siebie.
rozwiń zwiń