Polskie Radio
Section05
kamper

Eksperci: popularność kamperów rośnie również po pandemii

- Popularność kamperów dynamicznie rośnie również po pandemii - wskazują eksperci. Szacują, że w tym roku przybędzie w Polsce nawet 8 tys. "domów na kółkach", zwracają !!!!! jednak uwagę, że za wzrostem popularności kamperów, nie nadąża w Polsce !!! budowa infrastruktury kempingowej. Zdaniem Dariusza Balcerzyka z Instytutu Samar, do nagłego wzrostu popularności kamperów w ostatnich latach nie przyczyniła się jedynie pandemia, ale też większa oferta producentów.
Zobacz więcej na temat:  kamper podróże wakacje Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja samochody samochód ŚWIAT prawo POLSKA społeczeństwo

Hyundai zaprezentował swojego kampera. To rozbudowana wersja modelu Staria

Z każdym rokiem przybywa miłośników kamperów. Nic dziwnego, że kolejni popularni producenci decydują się na wprowadzanie takich aut do swojej oferty. Hyundai rozwinął projekt Staria i zaprezentował jego "udomowioną" wersję. 
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kierowca kierowcy samochód samochody motoryzacja radio kierowcow radiokierowcow radiokierowców radio kierowców online radio kierowców jedynka polskie radio kierowców online radio dla kierowców polskie radio kierowcow polskie radio kierowców dab+ radio kierowcow 24 polskie radio kierowcy radio kierowców 24 samochody elektryczne pojazdy elektryczne elektromobilność kamper podróże hyundai Korea Południowa wakacje ŚWIAT

Kamper zamiast all-inclusive

Dla wielu to spełnienie najskrytszych marzeń - daje bowiem szansę na swobodną podróż w nieznane i brak zmartwień o nocleg. Tak zwany road trip po Polsce lub Europie wymaga oczywiście nieco fantazji, ale może okazać się doskonałą metodą na spędzenie chociażby tegorocznych wakacji.
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody kamper podróże Polskie Radio pieniądze społeczeństwo POLSKA ŚWIAT

Sprowadzali do Polski kradzione kampery. U jednego z zatrzymanych znaleziono arsenał broni i amunicji

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji zatrzymali sześć osób podejrzanych o sprowadzanie z Niemiec do Polski kradzionych kamperów – przekazał rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak. Dodatkowo jeden z zatrzymanych odpowie za posiadanie pokaźnego arsenału broni i amunicji. 
Zobacz więcej na temat:  kamper podróże wakacje Radio kierowców Polskie Radio Kierowców Polskie Radio motoryzacja samochody samochód kradzież kradzież samochodu Niemcy ŚWIAT prawo policja policja polska

Trójka na biwaku. Jak to jest "rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady"?

"Radio Biwak" to akcja wakacyjna Polskiego Radia Rzeszów, która trwa już od 30 lat! Zaczynali skromnie, bo z wyjazdami tylko na terenie Podkarpacia. Z biegiem lat akcja rozszerzyła się na całą Polskę. W tym roku "Radio Biwak" wróciło do korzeni i ponownie odwiedziło podkarpackie, w tym Bieszczady, gdzie mieszkają Elżbieta i Marek Sommerowie. Małżeństwo po latach życia w mieście postanowiło "rzucić wszystko i wjechać w Bieszczady". Jak im się to udało?
Zobacz więcej na temat:  Trójka STYL ŻYCIA kamper biwak Piotr Firan podkarpackie Bieszczady

Wypoczynek w domku na kółkach. Reportaż "Mój kamper, moja wolność" [POSŁUCHAJ]

Od kilku lat widać coraz większe zainteresowanie podróżowaniem kamperami lub z przyczepą. To forma wypoczynku chętnie wybierana przez tych, którzy lubią czuć wolność i niezależność. Rozwój tego typu turystyki przyspieszyła pandemia. W 2021 roku zainteresowanie karawaningiem jest dwukrotnie większe niż w roku poprzednim. Jak wyglądają wakacje w domu na kółkach? 
Zobacz więcej na temat:  Jakub Tarka Trójka STYL ŻYCIA kamper wakacje