X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Maciej Stęga o tym, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2018 18:20
- W dzisiejszych czasach firmy coraz częściej decydują się na rekrutowanie nowych osób na podstawie danych zdobytych z mediów społecznościowych - mówił Maciej Stęga, HR freelancer.
Audio
  • Nowe technologie w rekrutacji - jak stworzyć pozytywny wizerunek w sieci? (TOP/Czwórka)
Maciej Stęga
Maciej StęgaFoto: Karolina Moskała

- Głównym i wciąż najbardziej popularnym kanałem kontaktu jest LikedIn, który w zależności od branży sprawdza się lepiej, lub gorzej. Głównie ze względu na to, że LinkedIn jest portalem międzynarodowym. Jego odpowiednikiem na polskim rynku jest np. Golden Line - wyjaśniał ekspert.

Warto zastanowić się do czego będzie służył nam profil na podobnym kanale społecznościowym. Gość Czwórki tłumaczył, że cele, jakimi kierują się osoby tworzące takie konta są krótko- i długofalowe. - Krótkofalowy cel polega na jak najlepszym przedstawieniu swojej kandydatury w celu znalezienia określonej pracy. Długofalowy: w celu budowania swojego wizerunku w sieci, jako eksperta - mówił w rozmowie z Kubą Marcinowiczem.

Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej bazując na kontach zawodowych w social media? Dlaczego konta w mediach społecznościowych przekładają się na nasze szanse w procesie rekrutacji i jak bardzo musimy być aktywni w sieci, by "zyskać" na rozmowie kwalifikacyjnej? O tym, jak wykreować pozytywny wizerunek w sieci rozmawialiśmy z Maciejem Stęgą, HR freelancerem. Zapraszamy do wysłuchania nagrania.

***

Tytuł audycji: TOP

Prowadz: Kuba Marcinowicz

Gość: Maciej Stęga, HR freelancer

Data emisji: 9.04.2018

Godzina emisji: 18.05

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Życie po korporacji. Mniejsza presja, większy luz?

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2017 17:30
Wielu pracowników korporacji po kilku latach "czelendżowania" rezygnuje z dotychczasowego stylu życia i decyduje się na własny biznes.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak rozwiązywać konflikty w pracy?

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2018 12:00
W pracy możemy pokłócić się niemalże o wszystko. Sprawdzimy najczęstsze przyczyny i podpowiemy, jak się godzić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzeba mieć odwagę, by czasem wejść w konflikt"

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2018 17:15
O co najczęściej kłócą się ludzie w pracy? O awans, stanowisko, pieniądze, zakres obowiązków, nagrody, dominację, złą komunikację a czasem nawet o miejsce pracy, czyli przysłowiowe biurko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak przeżyć najbardziej depresyjny dzień w roku?

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2018 11:47
Blue monday, czyli najbardziej depresyjny moment w roku, to wprowadzone na podstawie badań Cliffa Arnalla w 2005 roku określenie dnia, przypadającego w trzeci poniedziałek stycznia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dobry lider potrafi balansować między dwoma biegunami"

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2018 09:37
Kanadyjski uczony prof. Michael D. Watkins badający strategie osiągania zawodowego sukcesu i przywództwa jest zdania, że idealny szef to ktoś, kto musi poruszać się między dwoma biegunami: bycia menagerem i dobrym liderem.
rozwiń zwiń