Kampery. Żyj tam, gdzie chcesz… na czterech kółkach

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2019 18:49
Kamper umożliwia nam podróżowanie bez planu: zatrzymujemy się właściwie tam, gdzie chcemy, śpimy i udajemy się w dalszą podróż. To samochody-domy na czterech kołach. Ile to kosztuje i jak wygląda takie życie od kuchni?
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: View Apart/Shutterstock.com

W ciągu ostatnich kilku lat kampery cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Ich poprzednikami były legendarne przyczepy Niewiadów. Teraz do wyboru mamy cały wachlarz samochodowych marek, nierzadko bardzo komfortowo wyposażonych. - Kamper to świetny sposób na aktywny wypoczynek - mówiła nasza przewodniczka po kamperowym domu Anna Wojda z The Kampers.

Jak wygląda w kamperze "salon", jak wyposażyć można kuchnię w samochodzie i czy może ona być tak komfortowa jak w zwykłym mieszkaniu? Jak w kamperze działa toaleta i prysznic, na jak długo wystarczają zbiorniki wody? O tym w nagraniu materiału reporterskiego, który przygotowała Weronika Puszkar. W programie wspominaliśmy także kampery sprzed lat. Jak wyglądały, czym różniły się od tych współczesnych i jak się nimi podróżowało? 

***

Tytuł audycji: TOP - Trochę Optymizmu Popołudniem

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Data emisji: 11.07.2019

Godzina emisji: 18.10

kd/pj

Czytaj także

Wakacje w 72 godziny. Co robić w Berlinie?

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 12:50
Najlepszy kebab na świecie, odlotowe ciuchy i imprezy, o których długo będziesz pamiętać. To tylko kilka powodów, dla których weekend warto spędzić w stolicy Niemiec.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato 2019 - dokąd w tym roku pojedziemy na wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 17:00
To, że coraz chętniej wyjeżdżamy na wakacje, nie powinno nikogo dziwić. Zasłużyliśmy przecież na urlop. Z roku na rok zmieniają się jednak nasze wypoczynkowe preferencje. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dlaczego wciąż dochodzi do wypadków nad wodą?

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2019 16:20
Od początku sezonu nieustannie słyszymy o kolejnych wypadkach nad wodą. Dlaczego mimo ostrzeżeń wciąż dochodzi do wypadków?
rozwiń zwiń