Czwórka na Targach Plaktu. Szukamy najlepszych prezentów

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2021 10:20
Do Warszawy powróciło największe wydarzenie z polskimi ilustratorami i plakacistami! Targi Plakatu odbędą się w najbliższą niedzielę w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich oraz online. 
Targi Plakatu to największe w Polsce wydarzenie, skupiające polskich twórców, dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów
Targi Plakatu to największe w Polsce wydarzenie, skupiające polskich twórców, dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domówFoto: mat promocyjne

W zabytkowych przestrzeniach warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich swoje prace zaprezentują najzdolniejsi plakaciści, kolekcjonerzy polskiej szkoły plakatu oraz autorzy najpiękniejszych wielkoformatowych ilustracji i grafik. Będzie to świetna okazja by zaopatrzyć się w oryginalne prezenty dla bliskich lub nietuzinkowe ozdoby do powieszenia w domu lub biurze! Na 3 kondygnacjach budynku będzie można oddać się szaleństwu plakatowych zakupów i odwiedzić showroom technologiczny. - To największe święto plakatu w Polsce - podkreślali w Czwórce organizatorzy. - Zainteresowanie Targami Plakatu było ogromne od samego początku. To nas bardzo pozytywnie zaskoczyło.

W okresie przedświątecznym Targi Plakatu wydają się rewelacyjną propozycją na spędzenie wolnego czasu. Dodatkowo można połączyć przyjemne z pożytecznym i wybrać kilka prezentów dla bliskich. - Targi Plakatu to na pewno wartościowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. To największe spotkanie, które gromadzi polskich młodych ilustratorów, znanych plakacistów, kolekcjonerów polskiej szkoły plakatu i wybitne galerie plakatu. Spotkanie stacjonarne daje możliwości rozmowy z artystą, zdobycia dedykacji, podpisu, limitowanej odbitki czy jakiś gratisów - dodaje Karolina Kiepas. 

Zobacz także:

Targi Plakatu odbędą się pod patronatem Czwórki. Na obszerną relację z tego wydarzenia zapraszamy w niedzielne popołudnie.

***

Na audycję "Artystyczny wybieg" zapraszamy w niedzielę (05.12) po godzinie 15.05. Program poprowadzi Katarzyna Cygler. 

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka artysta plakat

Czytaj także

27. Międzynarodowe Biennale Plakatu - wydarzenie legenda

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 13:01
Już 27. raz na Międzynarodowym Biennale Plakatu spotykają się graficy z całego świata. To ekspozycja tętniąca kolorem i energią, ale zmuszająca do refleksji. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krakowski Festiwal Górski. "Wszystkie zajawki w jednym miejscu"

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021 14:50
O imprezie mówi się, że jest górskim podsumowaniem ostatnich 12 miesięcy. W tym roku Krakowski Festiwal Górski odbędzie się w pierwszy weekend grudnia, pod patronatem Czwórki. 
rozwiń zwiń