X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Małżeńska randka w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 22:31
W dniach 7 do 14 lutego już po raz piąty odbędzie się ogólnopolski Tydzień Małżeństwa pod hasłem: "Razem szczęśliwi i spełnieni". Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa to cykl wydarzeń mających na celu wspomaganie par małżeńskich w budowaniu trwałej więzi dającej poczucie bezpieczeństwa i szczęścia.
Audio
mat. ilustracyjne
mat. ilustracyjneFoto: pixabay/CC0

Warszawską edycję tego wydarzenia po raz trzeci organizuje Centrum Myśli Jana Pawła II.

W Warszawie odbędą się między innymi warsztaty na temat sztuki komunikacji w małżeństwie, zajęcia taneczne, ciekawe wykłady i wiele atrakcji artystycznych. Małżonkowie będą mogli wylosować bezpłatną kolację dla dwojga w znakomitych warszawskich restauracjach, taniej zakupić książki w niektórych księgarniach, będą też mogli skorzystać z bezpłatnych lub tańszych biletów na wystawy (w tym do Zamku Królewskiego i Zachęty), filmy, sztuki teatralne i koncerty w Filharmonii Narodowej.

Jedną z atrakcji Tygodnia Małżeństwa w stolicy będzie spotkanie autorskie z Krzysztofem Zanussim poświęcone idei małżeństwa w kinie polskim i europejskim oraz przemianom, jakim podlegał filmowy obraz małżeństwa.

Większość wydarzeń jest bezpłatna, a na wybrane obowiązują zapisy. Już dziś chęć udziału w poszczególnych wydarzeniach można zgłosić przez stronę www.centrumjp2.pl, na której dostępny jest szczegółowy i aktualizowany program oraz zasady uczestnictwa.

Goście Polskiego Radia Dzieciom: Magdalena Hetman – koordynatorka projektu, Centrum Myśli Jana Pawła II, dr Bartosz Wieczorek – ekspert Centrum Myśli Jana Pawła II, filozof i teolog, wykładowca na Wydziale Teologicznym UKSW.

Rozmawiała Joanna Ficińska.

Data emisji: 07.02.2019

Więcej audycji z cyklu Strefa Rodzica w Polskim Radiu Dzieciom

Zobacz także

Czytaj także

Porozbijane naczynia, czyli kryzys w małżeństwie

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2018 13:12
Jakie są symptomy nadchodzącego kryzysu małżeństwa? Jakie są główne jego przyczyny? Gdzie szukać pomocy, gdy sytuacja w rodzinie jest już naprawdę bardzo zła? Gościem Polskiego Radia 24 był o. Piotr Zajączkowski, psycholog i terapeuta pomagający małżeństwom w kryzysie, organizator Weekendów Małżeńskich.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co jest najważniejsze w byciu dobrym ojcem?

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 19:11
Często mówi się, że córeczkom bliżej do matek, a synom do ojców. Jak się okazuje – nic bardziej mylnego. Jak być dobrym ojcem i nie zwariować od nadmiaru stereotypów i oczekiwań ze strony społeczeństwa?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chleb nasz powszedni

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2019 23:55
Większość z nas lubi pachnący, i chrupiący chleb. Dlaczego ten wypiekany samodzielnie w domu różni się od tego kupowanego w dużych sklepach? Od czego zacząć swoją przygodę z wypiekaniem domowego pieczywa?
rozwiń zwiń