X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dziękujemy za wszystkie prace w konkursie "Kolorowy piórnik"

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2020 00:02
Zakończyliśmy etap przyjmowania prac w konkursie "Kolorowy piórnik”. Pytaliśmy w nim naszych najmłodszych słuchaczy jak wygląda ich szkoła lub przedszkole i czy kryją się w nich ciekawe zakamarki, które chcieliby namalować. Przed nami etap obrad komisji konkursowej. Wyniki ogłosimy 22 września.
Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone 22 września
Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone 22 września Foto: Polskie Radio

"Kolorowy piórnik" to konkurs dla wszystkich dzieci, które lubią wyzwania! Używając tylko jednego, ulubionego koloru należało wykonać pracę plastyczną przedstawiającą wybrane miejsce lub czynność wykonywaną w szkole lub przedszkolu. 

Wszystko po to by zobaczyć jak wygląda placówka edukacyjna naszych słuchaczy, jakie zajęcia i czynności lubią najbardziej oraz w co lubią się bawić.

Aby wziąć udział w konkursie należało:
wykonać pracę plastyczną (technika dowolna, ważne, aby praca była w jednym kolorze)
rodzice/opiekunowie - zrobić jej zdjęcie, opatrzyć imieniem i nazwiskiem dziecka i wysłać mailem w formacie jpg na adres konkurs.dzieci@polskieradio.pl  W tytule wiadomości e-mail należało wpisać "Kolorowy piórnik" oraz załączyć zgodę na udział dziecka w plebiscycie.

Zdjęcia prac plastycznych przedstawiających szkołę lub przedszkole autora, tajemnice tych miejsc lub ulubione zajęcia należało przesyłać do 15 września. (Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu).

Autorzy 5 zwycięskich prac otrzymają gadżety Polskiego Radia Dzieciom.

Wyniki Plebiscytu zostaną ogłoszone na FB oraz stronie Polskiego Radia Dzieciom 22 września w formie "Radio-albumu".

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU "KOLOROWY PIÓRNIK" - pobierz plik, wydrukuj, podpisz załącznik nr 1 do regulaminu, zrób zdjęcie i wyślij wraz z pracą konkursową.

Więcej informacji na stronie: polskieradiodzieciom.pl

***

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam!
Dostępna w internecie szczegółowa
ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

[informacja prasowa]

jo

 

 

Zobacz więcej na temat: edukacja W POLSKIM RADIU
Zobacz także

Czytaj także

102 propozycje ciekawych audycji dla ucznia

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2020 06:55
Kiedy przychodzi moment wakacji kiedy szkoły i częściowo przedszkola są zamknięte, warto pamiętać, że cyfrowe Polskie Radio Dzieciom ma mnóstwo ciekawych propozycji dla dzieci i rodziców na każdy dzień. To całodobowe radio nadaje w ciągu tygodnia ponad 100 premierowych audycji przygotowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Eksperymenty, rytmika, lekcje języków obcych, bajki to tylko część tematów, które usłyszeć można każdego dnia włączając cyfrowe Polskie Radio Dzieciom.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roksana Węgiel w jury przesłuchań na żywo II Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2020 12:10
87 młodych uczestników wyłonionych spośród blisko 700 zgłoszeń wystąpi podczas przesłuchań na żywo. Wystąpienia dzieci oceniać będzie jury z Roksaną Węgiel w składzie. Patronat nad konkursem objął Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski. Zwycięzcy wystąpią w uroczystym koncercie finałowym oraz wezmą udział w nagraniu płyty „Głosem dziecka vol. 2”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Język niemiecki. Lekcja 41. Powrót do szkoły

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2020 16:50
To będzie dziwny rok szkolny a wszystko przez coronawirusa. O czym musimy pamiętać wybierając się do szkoły?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Język niemiecki. Lekcja 45. Latarnia morska

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2020 16:50
Dzięki sygnalizacji świetlnej latarnie morskie komunikują się ze statkami. Ale "rozmów" na odległość jest znacznie więcej. Najlepiej spytajcie się niemieckich górali, jak oni ze sobą rozmawiają.  
rozwiń zwiń