X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

Dzień Ojca z Polskim Radiem Dzieciom!

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2022 11:06
Polskie Radio Dzieciom zaprosiło do wspólnego celebrowania Dnia Ojca. Stacja zaprosiła wszystkie dzieci do udziału w całodniowej zabawie, związanej z tym wyjątkowym dniem. Najmłodsi słuchacze mogli składać życzenia swoim tatusiom oraz dedykować im wyjątkowe piosenki. Wystarczyło zadzwonić na skrzynkę głosową i zostawiać życzenia, które zostały wyemitowane na antenie stacji.
Dzień Taty z Polskim Radiem Dzieciom. Zadzwoń do studia i złóż życzenia
Dzień Taty z Polskim Radiem Dzieciom. Zadzwoń do studia i złóż życzeniaFoto: PR

Zespół Polskiego Radia Dzieciom podczas świętowania tegorocznego Dnia Ojca proponował najmłodszym słuchaczom dzień pełen atrakcji. Tematy audycji są bezpośrednio związane były z obchodzonym świętem. 

W tym wyjątkowym dniu Martyna Sojka, prowadząca audycję "Muzyczne podróże" (godz. 10.00-11.00), zaproponowała piosenki dla ojców, podczas których najmłodsi mogli składać życzenia i dedykować im wyjątkowe piosenki. - Tego dnia oddajemy antenę słuchaczom i zagramy między innymi piosenki, które sami wybiorą - zapowiadała dziennikarka. Wśród utworów można było usłyszeć piosenkę Natalii Kukulskiej "Co powie tata", której od kilku dni słuchacze uczyli się na antenie stacji w cyklu "Rytmika" (godz. 10.30-10.35). Podczas "Rytmiki" została ona zaśpiewana wraz z najmłodszymi słuchaczami w całości. 

Posłuchaj
58:22 2022_06_23 10_00_00_RadioDzieciom_Muzyczne_podroze.mp3 Piosenki na Dzień Ojca w Muzycznych podróżach PRD.

 

23 czerwca w "Popołudniku Polskiego Radia Dzieciom" (15.00-17.00) Zbyszek Kozłowski poruszył temat ojców w bajkach. Przybliżył postacie bohaterów książkowych i filmowych, a wśród nich m.in.: taty Muminka, Shreka, Muffasy czy Simby z "Króla Lwa". W audycji pojawiły się także postacie ojców znane z bajek: "Świnka Peppa", "Gdzie jest Nemo?" czy "Pinokio". 

Posłuchaj
118:54 2022_06_23 15_00_08_RadioDzieciom_Popoludnik.mp3 Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom 23 czerwca godz. 15:00 Tak świętowaliśmy Dzień Ojca

 

Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom zaprosili także do wzięcia udziału w całodziennej akcji na Facebooku stacji, w której słuchacze mogli umieszczać zdjęcia niespodzianek, jakie przygotowali z okazji Dnia Taty.

---> SŁUCHAJ POLSKIEGO RADIA DZIECIOM <---

Grafika do pobrania 


***

Przypominamy, że Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i dla rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Zobacz także

Czytaj także

Ojcowski wyjazd z dzieckiem. Bezcenne chwile sam na sam

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2022 15:35
W wychowaniu dziecka oboje rodzice pełnią równie ważną rolę, a coraz większa świadomość ojców na temat ich znaczenia w rodzinie napędza ich do bycia blisko ze swoimi dziećmi. Szansą na spędzenie czasu razem są m.in. wspólne wyjazdy, które budują i zacieśniają więzi. Niemniej jednak wycieczka z maluchami, podczas której jest się ich jedynym opiekunem może być wymagająca. Jak zatem ojcowie mogą przygotować się do spędzania czasu sam na sam z dzieckiem? W Strefie Rodzica porozmawialiśmy o tym z Michałem Alickim, twórcą bloga "Tata Szef".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak mimo zabiegania walczyć o tu i teraz? Forum Tato.Net

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2022 15:00
Czerwiec to zabiegany czas, w którym – choć zaczynają się wakacje – wiele spraw się kończy i trzeba wiele wysiłku, by je zamknąć. W tym czasie załatwiania spraw, trudno być tu i teraz i poświęcić chwilę najbliższym. Tu i teraz jest tematem niezwykłej ojcowskiej inicjatywy, która funkcjonuje już od wielu lat. Tato.Net organizuje regularne spotkania dla mężczyzn, którzy są ojcami. 11 czerwca odbyło się kolejne Forum Tato.Net, a jego podtytuł "Walcz o tu i teraz", będący jednocześnie myślą przewodnią, stał się inspiracją do najnowszej Strefy Rodzica, której gościem był muzyk, producent muzyczny i twórca zespołu Dzieci z Brodą, a także ojciec dwanaściorga dzieci – Joszko Broda.
rozwiń zwiń