X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Kultura

Wilanowskie noce

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2009 14:05
Dwie szczególne sierpniowe noce w Muzeum Plakatu w Wilanowie. Pierwsza już dziś, z 5 na 6 sierpnia, „Muzeum z ludzką twarzą” - od godziny 19:00 do 2:00 odbędzie się nocne zwiedzanie pod hasłem Nocny Salon Plakatu Polskiego.
Audio

Na prośbę zapracowanych, wiecznie zagonionych, pędzących warszawiaków Muzeum Plakatu w Wilanowie przygotowało nocną odsłonę wystawy Salon Plakatu Polskiego. Zwiedzanie z kuratorem skierowane jest przede wszystkim do tych osób, które są zainteresowane wystawą, a przez nadmiar obowiązków wciąż nie mogą znaleźć na nią czasu w zwykłych godzinach funkcjonowania muzeum.

A należy dodać, że wystawa jest bardzo ciekawa – ponad 100 artystów, ponad 500 prac. Salon Plakatu Polskiego to impreza cykliczna, organizowana co dwa lata. Tego typu przegląd sztuki plakatu pozwala spojrzeć na aktualne tendencje artystyczne, nowe techniki i nurty. Oprócz tendencji plastycznych, dzięki wystawie można śledzić również rozwój tendencji kulturalnych w naszym kraju. Większość pokazywanych plakatów powstała na zlecenie instytucji kultury i zapowiadała wiele z największych wydarzeń w polskiej kulturze na przestrzeni ostatnich dwóch lat

Nocne zwiedzanie ułatwi opieka komisarz wystawy, która przybliży niektóre fakty, odpowie na nurtujące zwiedzających pytania. To również szansa na usłyszenie kilku zakulisowych anegdotek i zaczerpnięcie fachowej wiedzy.

Druga taka noc już z 12 na 13 sierpnia, tym razem pod hasłem „Magiczny wieczór w Muzeum Plakatu”. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wieczorny piknik artystyczny, a co 5 osoba otrzyma prezent-niespodziankę.

To takie małe wilanowskie Noce Muzeum. Może warto prosić o więcej.

 

Zobacz więcej na temat: muzeum SZTUKA wystawa POLSKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak
www.narodoweczytanie.polskieradio.pl
Cichociemni

Czytaj także

Wierzę w plakat

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2009 10:40
Gdy pierwsze plakaty filmowe pojawiły się na ulicach, łatwo było poznać czy wyszły spod ręki Henryka Tomaszewskiego, Jana Lenicy czy Franciszka Starowieyskiego. Dziś, kiedy kupowane są razem z całym pakietem reklamowym, trudno mówić o ich artystycznych walorach, a także o naczelnej funkcji jaka jest im przypisana- by zatrzymać wzrok odbiorcy na kilka sekund i pobudzić do myślenia. Czy jest jeszcze szansa na rehabilitację polskiego plakatu filmowego Polskiemu Radiu odpowiada Lech Majewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Plakat - warsztat spełnionych marzeń

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2007 13:18
Różnorodność temperamentów i postaw artystycznych sprawiały, iż polska sztuka plakatu nieustannie pulsowała, poszukując nowych rozwiązań i środków wyrazu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stulecie plakatu olimpijskiego

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2008 11:07
Plakaty olimpijskie znakomicie oddają społeczno-polityczny kontekst i artystyczny klimat swoich czasów.
rozwiń zwiń