X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Raport Białoruś

Saakaszwili: rosyjskie imperium umrze na Majdanie

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2014 13:46
Były prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili uważa, że wydarzenia na Ukrainie są bardzo ważnym przykładem dla wszystkich krajów poradzieckich i mogą doprowadzić do upadku neoimperialnej polityki rosyjskiej.
Micheil Saakaszwili i metropolita ukraiński Filaret
Micheil Saakaszwili i metropolita ukraiński Filaret Foto: YouTube/http://cerkva.info/

Saakaszwili wyraził takie przekonanie podczas spotkania z patriarchą Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Kijowskiego, w Stanach Zjednoczonych. Informuje o tym służba prasowa cerkwi.

Były prezydent Gruzji podkreślił, że na Ukrainę zwrócone są teraz oczy całego świata i zwłaszcza byłych republik ZSRR. – To nasza wspólna walka o niepodległość i o przyszłość naszych społeczeństw – mówił. Jest zdania, że przykład Ukrainy, jako dużego kraju, wpłynie na losy Gruzji, Azerbejdżanu, Armenii i Mołdawii – a także Rosji. Zdaniem Micheila Saakaszwilego, kiedyś historycy napiszą, że rosyjskie imperium zakończyło swoje istnienie na Majdanie. – Naród ukraiński na pewno zwycięży – powiedział.

Służby specjalne Ukrainy zakazały Saakaszwilemu wjazdu na teren Ukrainy, po tym gdy pojawił się na Euromajdanie w Kijowie.

Patriarcha Filaret spotkał się w Stanach Zjednoczonych m.in. z wiceprezydentem Joe Bidenem, senatorami Johnem McCainem i Christopherem Murphy'm. Odwiedził też m.in. think tank Freedom House i departament stanu.

UkraińskaPrawda/agkm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Skandal w ONZ. Rosjanie wyszli z sali, gdy przemawiał Saakaszwili

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2013 20:52
Delegacja Rosji demonstracyjnie wyszła z sali obrad zgromadzenia ONZ w trakcie wystąpienia prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego. Ambasador Rosji przy ONZ podał w wątpliwość, czy przywódca Gruzji jest w dobrym stanie psychicznym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gruzja: szef NATO wzywa Rosję do rezygnacji z Abchazji i Osetii Południowej

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2013 11:42
Generalny sekretarz NATO Anders Fogh Rasmussen wezwał Rosję do odejścia od wcześniejszej decyzji o uznaniu niepodległości Abchazji i Osetii Południowej i ich oderwaniu się od Gruzji.
rozwiń zwiń