X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Donieck

Manewry Wostok 2018. "Kolejna odsłona rosyjskiej wojny propagandowej"

Na Dalekim Wschodzie Rosji rozpoczęły się we wtorek rosyjsko-chińsko-mongolskie ćwiczenia wojskowe pod kryptonimem Wostok-2018 z udziałem ponad 300 tysięcy żołnierzy. Mają to być największe ćwiczenia we współczesnej historii Rosji. Również separatyści z samozwańczej, prorosyjskiej Donieckiej Republiki Ludowej na wschodzie Ukrainy zapowiedzieli manewry dowódczo-sztabowe z udziałem kilku tysięcy osób - poinformowała w niedzielę agencja Interfax-Ukraina. Gośćmi Polskiego Radia 24  w audycji Spojrzenie na Wschód byli Piotr Żochowski i Krzysztof Nieczypor z Ośrodka Studiów Wschodnich. 
Zobacz więcej na temat:  Donieck Ukraina Rosja polityka Azja