X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Elżbieta Szczerbak

Gdy kontrahent się spóźnia. Czym są zatory płatnicze?

80 proc. firm nie straciło kontraktów po tym, jak upomniały się o pieniądze, ale i tak boją się odezwać - wynika z badania przeprowadzonego przez Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor.  W razie kłopotów z płatnością od kontrahenta, tylko jedna na 9 firm decyduje się na reakcję. Pozostałe, biernie czekają na przelew, mimo że przysparza im to wielu trudności, a w konsekwencji może prowadzić do zatorów płatniczych. Czym są takie zatory ?
Zobacz więcej na temat:  zatory płatnicze Elżbieta Szczerbak

Jak zabezpieczyć się przed cyberatakiem?

Bankowśc mobilna Polaków jest coraz częściej narażona na cyberataki. Przybywa wirusów wyłudzających informacje z telefonów komórkowych. W minionym kwartale przybyło ich trzykrotnie. Na co uważać i jak zabezpieczyć swój telefon, by nie stał się dla przestępców furtką do naszych pieniędzy? Na ten temat, w radiowej Jedynce z ekspertami, rozmawiała Elżbieta Szczerbak. 
Zobacz więcej na temat:  cyberprzestępczość cyberatak Elżbieta Szczerbak