X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Henryka Bochniarz

Protest w Sejmie. "RDS nie powinna się wikłać w ciężki spór"

W premierowej audycji „Kapitał i praca” rozmawialiśmy o sporze w Sejmie i udziale w tym wydarzeniu Rady Dialogu Społecznego. Czy ciało to powinno angażować się w kwestie polityczne? Gośćmi Anny Grabowskiej byli: Jerzy Bartnik (prezes Związku Rzemiosła Polskiego), Andrzej Radzikowski (wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych), Grzegorz Baczewski (Konfederacja Pracodawców Lewiatan) i Marek Lewandowski (NSZZ Solidarność).
Zobacz więcej na temat:  Rada Dialogu Społecznego Henryka Bochniarz Anna Grabowska

Rok działalności Rady Dialogu Społecznego - podsumowanie

Rada Dialogu Społecznego ma nową przewodniczącą. Została nią Henryka Bochniarz, prezydent konfederacji Lewiatan. Na tym stanowisku zastąpi Piotra Dudę (przewodniczącego NSZZ „Solidarność”), który kierował radą podczas pierwszego roku jej działalności. Ustępujący szef RDS był gościem Polskiego Radia 24, gdzie podsumował okres swojej kadencji.
Zobacz więcej na temat:  GOSPODARKA Henryka Bochniarz Mateusz Morawiecki Piotr Duda Rada Dialogu Społecznego