X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Piotr Duda

Piotr Duda: chcemy, aby ECS łączyło, a nie dzieliło

- To był manifest polityczny ze strony niektórych członków Rady ECS. Pokazali, że to jest przestrzeń Platformy Obywatelskiej, Komitetu Obrony Demokracji a nie historyczne miejsce, gdzie znajdzie się przestrzeń dla wszystkich - mówił w Polskim Radiu 24 Piotr Duda, przewodniczący NSZZ "Solidarność".
Zobacz więcej na temat:  NSZZ Piotr Duda Solidarność związki zawodowe Lech Wałęsa Europejskie Centrum Solidarności polityka

Piotr Duda (Solidarność): robimy to, co do nas należy

- Propozycje przedstawione przez minister Elżbietę Rafalską idą w dobrym kierunku - ocenił w Rozmowie PR24 Piotr Duda. Przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" zaznaczył jednak, że związek jeszcze nie jest usatysfakcjonowany stanowiskiem prezentowanym przez rząd Mateusza Morawieckiego m.in. w kwestii minimalnego wynagrodzenia za pracę na 2019 rok, a także wzrostu wynagrodzeń w "budżetówce". 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 płace wynagrodzenia budżet Piotr Duda Solidarność Adrian Klarenbach polityka

Piotr Duda: Najbogatsi powinni płacić 40 proc. podatku

– Czas najwyższy wprowadzić nowy próg podatkowy. Dziwię się tym wszystkim bogaczom, którzy zarabiają miliony i nie chcą oddać z tego 40 proc. na podatek dochodowy. Dziwię się też, że rząd nazywa to daniną. Potrzebne jest wprowadzenie trzeciego progu podatkowego, bowiem te dwa są nie wystarczające. Trzeba to rozłożyć na najbogatszych – tak w kontekście projektu „daniny solidarnościowej” mówił w Polskim Radiu 24 przewodniczący „Solidarności” Piotr Duda.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Lech Wałęsa Solidarność Piotr Duda Nowoczesna Solidarność Walcząca Mateusz Morawiecki premier

Kolejne grupy zawodowe nie będą pracowały w niedziele?

Lider "Solidarności" Piotr Duda zadeklarował, że związek chce, by niedziele były wolne od pracy nie tylko dla osób zatrudnionych w handlu, ale także dla tych, pracujących w innych branżach. Na razie, jak powiedział Duda w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej", związkowcy chcą dokonać przeglądu kodeksu pracy dotyczących pracy w niedziele i święta.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Duda dziennik gazeta prawna handel w niedzielę GOSPODARKA