X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Rada Dialogu Społecznego

MEN przedstawił dane dotyczące protestu nauczycieli

Ministerstwo Edukacji Narodowej poinformowało, że według danych przekazanych przez kuratorów oświaty od dyrektorów, odsetek szkół, w których przeprowadzono referenda strajkowe wynosi 58,7 procent. Jutro przedstawiciele rządu spotkają się z członkami Związku Nauczycielstwa Polskiego, aby rozmawiać o podwyżkach dla nauczycieli.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Edukacji Narodowej Rada Dialogu Społecznego protest nauczyciel

Elżbieta Rafalska: sztuki prowadzenia dialogu uczymy się przez całe życie

- Kończy się moje przewodniczenie Radzie Dialogu Społecznego, ale nie do końca odczuwam w związku z tym ulgę. Część obowiązków oczywiście mi odejdzie, ale to było naprawdę cenne doświadczenie - powiedziała w Polskim Radiu 24 Elżbieta Rafalska, przewodnicząca Rady Dialogu Społecznego, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
Zobacz więcej na temat:  Elżbieta Rafalska Rada Dialogu Społecznego społeczeństwo rodzina Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej