X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Joanna Mucha

"Nie wiadomo jak opozycja mogłaby się wycofać z protestu"

- Pod kątem komunikacyjnym i wizerunkowym widać ewidentną dominację partii rządzącej. Mimo ostrego sporu politycznego, PiS utrzymuje swoje poparcie a opozycja, która stara się odebrać PiS część elektoratu, nie posuwa się ani o krok do przodu – powiedział w programie Punkt Widzenia politolog, ekspert ds. wizerunku Andrzej Pomarański. Gość podsumował w Polskim Radiu 24 rok 2016.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Mucha Sejm protest Platforma Obywatelska

Komisja rozpatrzy projekt "Stop Aborcji". Opozycja oburzona

Opozycja jest oburzona, że dziś o 17:00 sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka rozpatrzy obywatelski projekt komitetu "Stop Aborcji". Zaostrza on przepisy dotyczące dopuszczalności usuwania ciąży. Posłanka Nowoczesnej Kamila Gasiuk-Pihowicz zwróciła uwagę, że w tym samym czasie na sali plenarnej toczyć się będzie dyskusja nad projektem ustawy o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego.
Zobacz więcej na temat:  aborcja Joanna Mucha Kamila Gasiuk-Pihowicz manifestacje protest Sejm Trybunał Konstytucyjny